Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Rok za prijavo je 6. 9. 2018

20. avgust 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Rok za prijavo je 3.9.2018

03. avgust 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vabljeni v Alumni UL

Univerza v Ljubljani je ustanovila mrežo klubov alumnov članic Univerze v Ljubljani pod skupnim imenom Alumni UL. Vabimo vas, da se pridružite Klubu alumnov UL Fakultete za farmacijo.

20. junij 2018 | Fakulteta, Alumni

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent - M/Ž, 30.6.2018

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Prijave zbiramo do 30. 6. 2018. Podrobnejše informacije v nadaljevanju objave.

15. junij 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vrt eksperimentov v okviru 10. Znanstivala

Fakulteta za farmacijo je tudi letos sodelovala na Vrtu eksperimentov v okviru 10. Znanstivala, ki je potekal 2. in 3. junija 2018 na Stritarjevi ulici v Ljubljani. Pri organizaciji in pri predstavitvah na stojnici FFA so sodelovali doc. dr. Nace Zidar, izr. prof. dr. Janez Mravljak in študenti UL FFA

05. junij 2018 | Fakulteta

FFA je obiskal prof. dr. Jih-Heng Li, predsednik Farmacevtskega društva Tajvana in profesor na Kaohsiung Medical University, Tajvan

23. 5. 2018 je UL FFA obiskal prof. dr. Jih-Heng Li, predsednik Farmacevtskega društva Tajvana (The Pharmaceutical Society of Taiwan) in profesor na Kaohsiung Medical University, Tajvan.

24. maj 2018 | Fakulteta

Nekdanja študentka FFA izbrana med bodoče voditelje na področju znanosti - CAS SciFinder Future Leaders

Lučka Bibič je doktorska raziskovalka v Veliki Britaniji na Univerzi Vzhodne Anglije (University of East Anglia, School of Pharmacy). V program Future Leaders je bila uvrščena zaradi njenih prizadevanj, da raziskovalne dosežke približa javnosti.

23. maj 2018 | Fakulteta

Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije: Alergije

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani (UL FFA) organizira Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije na temo Alergije, ki bo potekalo 13., 14. in 21. junija 2018 v predavalnici P1 na UL FFA. Prijave zbiramo do 31. maja 2018.

15. maj 2018 | Fakulteta, Študij

Odprtje prenovljene Lekarne Mirje – poklon dediščini prof. dr. Pavla Bohinca

Lekarna Ljubljana je odprla prenovljeno Lekarno Mirje, eno od najstarejših lekarn v Ljubljani. Prenovljeni so vsi prostori, restavriran je del opreme oficine in več kot sto let staro originalno pohištvo.

09. maj 2018 | Fakulteta

Dr. Teja Čelhar, Singapore Immunology Network, gostovala na Fakulteti za farmacijo

Dr. Teja Čelhar, mag. far., zaposlena na Singapore Immunology Network (SIgN) Agency for Science, Technology and Research (A*STAR), je 26. 4. 2018 izvedla več predavanj za študente in zaposlene.

26. april 2018 | Fakulteta, Predavanje