Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje klinične biokemije in laboratorijske biomedicine, asist. dr. Marija Nika Lovšin, 20. 12. 2018

Predavanje bo v četrtek, 20. decembra 2018, ob 15. uri, v Seminarju Inštituta za biokemijo UL MF (2. nadstropje), Vrazov trg 2, Ljubljana.

11. december 2018 | Fakulteta, Predavanje

Javno preizkusno predavanje, asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm.

Obveščamo vas, da bo imela asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm., javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje biofarmacije in farmakokinetike. Predavanje z naslovom »Interakcije med zdravili« bo v torek, 4.12.2018, ob 9.45, v predavalnici na UL NTF – Tekstil – P201, Snežniška ul. 5, 1000 Ljubljana.

28. november 2018 | Fakulteta, Predavanje

Javno preizkusno predavanje, dr.Nejc Horvat, mag.farm.

Vabimo vas,da se udeležite javnega preizkusnega predavanje, ki ga bo imel dr.Nejc Horvat, mag.farm., pred izvolitvijo v naziv docenta za področje socialne farmacije. Predavanje bo v sredo, 7.novembra 2018, ob 10.30 uri, v "veliki predavalnici na Iliriji", Fakulteti za Farmacijo, Univerza v Ljubljani, Tržaška c.32, Ljubljana.

29. oktober 2018 | Fakulteta, Predavanje

Dr. Teja Čelhar, Singapore Immunology Network, gostovala na Fakulteti za farmacijo

Dr. Teja Čelhar, mag. far., zaposlena na Singapore Immunology Network (SIgN) Agency for Science, Technology and Research (A*STAR), je 26. 4. 2018 izvedla več predavanj za študente in zaposlene.

26. april 2018 | Fakulteta, Predavanje