RAZPIS za “Preglovo nagrado Kemijskega inštituta za izjemno doktorsko delo na področju kemije in sorodnih ved”

Pravico sodelovanja na natečaju za izjemno doktorsko delo imajo raziskovalke in raziskovalci, ki so uspešno zaključili doktorsko delo na področju kemije in sorodnih ved največ tri leta pred datumom razpisa. Kandidatke in kandidati se lahko prijavijo na razpis največ dvakrat. Na podlagi prispelih prijav bo komisija določila ožji izbor kandidatov za Preglovo nagrado za izjemno doktorsko delo. Izbrani kandidati bodo predstavili svoje delo na javni predstavitvi, predvidoma v drugi polovici novembra 2018, na Kemijskem inštitutu.

26. oktober 2018 | Fakulteta

Noč raziskovalcev na Fakulteti za farmacijo: 28. september 2018

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani 28. septembra 2018 organizira aktivnosti v okviru Evropske noči raziskovalcev 2018-2019, Humanistika, to si ti! Vabljeni tudi na Science bazar na Novem trgu, kjer bodo na stojnici predstavniki fakultete predstavili raziskovalno delo in študijske programe, ter na Dan odprtih vrat mednarodnih pisarn, ki bo potekal na UL FFA.

11. september 2018 | Fakulteta, Raziskave