Zagovor doktorske disertacija, Matjaž Weiss, mag. farm., 2. 2. 2022

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Matjaž Weiss, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo v sredo, 2. 2. 2022, ob 14:00, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat Matjaž Weiss. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do ponedeljka, 31. 1. 2022, do 12. ure.

27. januar 2022 | Študij

Zagovor doktorske disertacija, Špela Žerovnik, mag. farm., 27. 1. 2022

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo ŠPELA ŽEROVNIK, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom »Dolgoročni klinični izidi zdravil za zdravljenje bolnikov s sladkorno boleznijo tipa 2« v četrtek, 27. januarja 2022, ob 16. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ŠPELA ŽEROVNIK. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do srede, 26. 1. 2022, do 12. ure.

24. januar 2022 | Študij

SPREJMITE IZZIV IN SE PRIJAVITE NA RAZPIS ZA 52. KRKINE NAGRADE

Dijaki in študenti, vabimo vas, da se prijavite na razpis za 52. Krkine nagrade. To je vaša priložnost, da rezultate svojega raziskovalnega dela predstavite strokovnjakom in dosežete pomemben mejnik na izobraževalni poti. Raziskovalne naloge lahko do 6. julija 2022 oddate na spletni strani Krkinih nagrad.

24. januar 2022 | Fakulteta, Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent z doktoratom - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta z doktoratom – m/ž. Rok za prijavo je 15. 2. 2022.

24. januar 2022 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Razpisane štipendije za dodiplomsko raziskovanje EUTOPIA: rok prijave 28.2.2022

Zveza EUTOPIA razpisuje štipendije (do 1500 €) za dodiplomske študentke in študente z idejo za interdisciplinarni raziskovalni projekt. Raziskovanje bo potekalo v poletnem času na eni od članic zveze EUTOPIA (Univerza v Warwicku, Univerza Vrije v Bruslju, Univerza v Göteborgu, Univerza CY Cergy Pariz in Univerza Pompeu Fabra Barcelona). Glede na trenutne epidemiološke razmere bo omogočeno tudi delno spletno delo. Rok za prijavo je 28. februar 2022. Več informacij in povezava do prijavnega obrazca v celotni novici.

21. januar 2022 | Študij, Štipendije

Slavnostna podelitev nazivov rednim profesoricam in rednim profesorjem - YouTube kanal Univerze v Ljubljani

​Dogodke lahko spremljate kot posnetke preteklih podelitev, kot tudi v živo, na seznamu YouTube kanala Univerze v Ljubljani, tukaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLHuFI9ewvHMNJTyPX7R2bKXb_Vwhf99QX. Na podelitvi dne 19. 1. 2022 je bil naziv rednega profesorja podeljen prof. dr. Matjažu Jerasu, mag. farm., iz Fakultete za Farmacijo Univerze v Ljubljani.

19. januar 2022 | Fakulteta

Vabilo na predavanje gostujočega profesorja Assoc. Prof. RNDr. Jan Hošek, Ph.D.: 21. 1. 2022

Vabimo vas na predavanje, ki ga bo imel gostujoči profesor Assoc. Prof. RNDr. Jan Hošek, Ph.D., Masarykova univerzita | Faculty of Pharmacy, Department of Molecular Pharmacy, Brno, Czech Republic. Predavanje z naslovom Yeast glucan particles – bioactive drug vehicles: How can baker‘s yeast combat against inflammatory diseases bo potekalo v petek, 21. 1. 2022 ob 12. uri, na Univerzi v Ljubljani, Fakulteti za farmacijo, preko zoom povezave https://uni-lj-si.zoom.us/j/97496345828, Meeting ID: 974 9634 5828.

19. januar 2022 | Fakulteta, Predavanje

Industrijska farmacija

Magistrski študijski program Industrijska farmacija, 2. stopnja traja 2 leti (4 semestre) in obsega: 120 kreditnih točk. Način študija: redni.

07. januar 2022 | Študij

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Mitja Kolar, univ. dipl. kem., pred izvolitvijo v naziv redni profesor javno predavanje

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Mitja Kolar,univ. dipl. kem., pred izvolitvijo v naziv redni profesor javno predavanje z naslovom: “Modifikacije elektrodnih materialov in njihova uporaba v analizni kemiji” Predavanje bo v četrtek, dne 27. 1. 2022, ob 11. uri v Predavalnici št. 1 na Fakulteti za Kemijo in kemijsko tehnologijo UL, Večna pot 113 v Ljubljani

07. januar 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja