Informativni dan 2023

17. februar 2023 - 17. februar 2023

Iščeš polje raznolikih kariernih priložnosti? Te zanimata kemija in biologija? Kaj pa  odkrivanje novih vrst zdravil, eksperimentiranje v laboratoriju ter raziskave in razvoj novih terapij? Te zanima, kako izdelujemo kozmetične izdelke? Si morda želiš prispevati k splošnemu zdravju in dobremu počutju ljudi?

Pridi na informativne dneve Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani in spoznaj karierne možnosti študijskih programov, ki jih ponujamo.

Katere prvostopenjske ali enovite študijske programe ponujamo?

Enovit magistrski študij FARMACIJA

Univerzitetni študijski program LABORATORIJSKA BIOMEDICINA

Univerzitetni študijski program KOZMETOLOGIJA

Kdaj in kje lahko izveste več o vseh programih?

Na Fakulteti za farmacijo, Aškerčeva 7, 1000 Ljubljana.

• Petek, 17. februarja 2023, ob 10.00
• Petek, 17. februarja 2023, ob 14.00;

Predstavitev Enovitega magistrskega študijskega programa FARMACIJA bo potekala v predavalnici PD.
Predstavitev študijskega  program LABORATORIJSKA BIOMEDICINA bo potekala v predavalnici P1.
Predstavitev študijskega programa KOZMETOLOGIJA bo potekala v predavalnici P2.

Preveri vse programe naše fakultete, ki se bodo predstavili na informativnih dnevnih tukaj.

Se vidimo!