Novo: Obvestilo zaposlenim - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL ter namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov se nahaja v priloženem dokumentu. O morebitnih nadaljnjih ukrepih boste sproti obveščeni po elektronski pošti. Vsa obvestila bodo objavljena tudi na spletni strani UL FFA in oglasni deski.

26. februar 2020 | Fakulteta

Usmeritve glede koronavirusa

Skladno z napotki MIZŠ v zvezi z ugotovljenimi primeri okužb z novim koronavirusom (SARS-CoV-2) na severu Italije in v krajih, kjer je ta virus trenutno bolj razširjen, smo na Univerzi v Ljubljani, da ne bi prišlo do zapletov pri izvajanju aktivnosti, sprejeli prve ukrepe za omejitev širjenja virusa. Prosimo vas, da usmeritve preberete v objavi celotne novice.

25. februar 2020 | Fakulteta

Veleslalomska tekma ob 100. obletnici Univerze v Ljubljani: Kranjska Gora, 13. 3. 2020

Odprte so prijave na tekmovanje v alpskem smučanju za študente in zaposlene Univerze v Ljubljani. Podrobnosti preberite prosimo v objavi celotne novice ter v priloženem razpisu.

20. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Šport

Dobrodošli na INFORMATIVNIH DNEVIH Fakultete za farmacijo 2020

Vabljeni na Informativne dneve Fakultete za farmacijo 2020 v petek, 14. 2. 2020, ob 10.00 in ob 15.00, ter v soboto, 15. 2. 2020. Veselimo se srečanja z vami in vas pričakujemo.

06. februar 2020 | Fakulteta, Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: raziskovalec - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto raziskovalca - m/ž. Rok za prijavo je 10. 2. 2020.

28. januar 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž. Rok za prijavo je 24.1.2020.

09. januar 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vabilo na javno preizkusno predavanje, asist. dr. Damijana Kneza, 10.1. 2020

Vabimo vas na javno preizkusno predavanje asist. dr. Damijana Kneza, v postopku izvolitve v naziv docenta za področje farmacevtske kemije, v petek, 10.1.2020, ob 8.30 uri, v "stari računalniški učilnici", soba št.138, 1. nadstropje na UL FFA (pritličje), Aškerčeva c. 7, v Ljubljani.

07. januar 2020 | Fakulteta