Uvodni dan za bruce 2020

Uvodni dan za bruce bo na Fakulteti za farmacijo potekal 30. 9. 2020 in 1. 10. 2020. Bruci oz. bodoči bruci bodo pridobili informacije in nasvete študentov višjih letnikov glede posameznih predmetov, izvedbe laboratorijskih vaj in odgovore na raznorazna vprašanja. Študenti Univerze v Ljubljani Fakultete za farmacijo imamo predavanja in vaje razporejene po več fakultetah v Ljubljani, zato bo za lažjo orientacijo na voljo tudi video vsebina. Program bo objavljen 28. 9. 2020. Vse informacije so dostopne na spletnem naslovu http://www.ffa.uni-lj.si/studij/uvodni-dan-za-bruce.

25. september 2020 | Fakulteta

Festival UNI.MINDS: 5.- 24. november 2020

UNI.MINDS je edinstven spletni festival, ki povezuje največji slovenski univerzi in gospodarstvo. Festival organizirata Pisarni za prenos tehnologij in znanja Univerze v Ljubljani in Univerze v Mariboru. Glavni partner festivala je Novartis Slovenia. Sodelujejo tudi številni strokovnjaki s Fakultete za farmacijo. Registrirajte se zdaj in si zagotovite brezplačno vstopnico. Število udeležencev je omejeno.

17. september 2020 | Fakulteta

Objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojni strokovni delavec VII/1 – m/ž. Rok za prijavo je 20.9.2020.

14. september 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto ASISTENT – m/ž. Rok za prijavo je 18.9.2020.

08. september 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vabilo na prvo delavnico Eutopie z univerzami Zahodnega Balkana: 3. in 4. 9. 2020

Vljudno vabljeni na prvo delavnico Eutopie z univerzami Zahodnega Balkana, ki jo 3. in 4. septembra 2020 organizira Univerza v Ljubljani. Delavnica je prva od šestih v delovnem svežnju »Spodbujanje vključevanja in enakopravnih družb« pod vodstvom prof. dr. Ivana Svetlika s Fakultete za družbene vede. Vabilo je namenjeno za pedagoško, raziskovalno in administrativno osebje ter študente na doktorskih študijskih programih.

25. avgust 2020 | Fakulteta, Študij

Prof. Štrukelj gost na oddaji Studio ob 17ih o cepivu proti COVID-19

Oddaja Studio ob 17h o cepivu proti covid-19 je bila sporedu Prvega programa Radia Slovenija, v petek, 14.8.2020, ob 17h. Dostopna je tudi na spletu: https://radioprvi.rtvslo.si/2020/07/studio-ob-17-cepivo-covid/.

21. avgust 2020 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: visokošolski učitelj – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto visokošolskega učitelja - m/ž. Rok za prijavo je 9. 9. 2020.

10. julij 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Sklep rektorja COVID-19 z dne 26. 6. 2020

Spoštovani zaposleni in študenti, zaradi slabšega epidemiološkega stanja in vladnega ukrepa o ponovni obvezni uporabi zaščitnih mask v zaprtih prostorih, bi vas rad ponovno pozval k doslednemu spoštovanju preventivnih ukrepov, kot so: higiena rok, razdalja med osebami najmanj 1,5 m in kjer to ni možno, dosledna uporaba zaščitnih mask. Priporočam, da preventivne ukrepe spoštujete tudi izven kraja zaposlitve in tako pripevate k preprečevanju širjena koronavirusa.

29. junij 2020 | Fakulteta

Javno predavanje, izr. prof. dr. Robert Roškar, mag. farm., 30. 6. 2020

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Robert Roškar, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja, javno predavanje z naslovom "Malenkosti, ki naredijo RRazliko med teorijo in prakso v analitiki" v torek, 30. 6. 2020 ob 14. uri. Predavanje bo potekalo videokonferenčno preko aplikacije MS Teams, dostopno na objavljeni povezavi.

24. junij 2020 | Fakulteta

Javno predavanje, izr. prof. dr. Janez Ilaš, mag. farm., 30. 6. 2020

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. Janez Ilaš, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja, javno predavanje z naslovom "Sodobni pristopi v farmacevtski kemiji" v torek, 30. 6. 2020 ob 13. uri. Predavanje bo potekalo videokonferenčno preko aplikacije MS Teams.

24. junij 2020 | Fakulteta