Vabilo na prvo delavnico Eutopie z univerzami Zahodnega Balkana: 3. in 4. 9. 2020

Vljudno vabljeni na prvo delavnico Eutopie z univerzami Zahodnega Balkana, ki jo 3. in 4. septembra 2020 organizira Univerza v Ljubljani. Delavnica je prva od šestih v delovnem svežnju »Spodbujanje vključevanja in enakopravnih družb« pod vodstvom prof. dr. Ivana Svetlika s Fakultete za družbene vede. Vabilo je namenjeno za pedagoško, raziskovalno in administrativno osebje ter študente na doktorskih študijskih programih.

25. avgust 2020 | Fakulteta, Študij

Informativni dan za vpis na doktorski študijski program BIOMEDICINA 2020/2021

Informativni dan za interdisciplinarni doktorski študijski program Biomedicina (znanstvena področja: Farmacija, Klinična biokemija in laboratorijska biomedicina ter Toksikologija) na Fakulteti za farmacijo bo 12. junija 2020 ob 10. uri in bo potekal prek videokonference MS Teams. Povezavo do kanala najdete v objavi celotne novice. Vabljeni.

25. maj 2020 | Fakulteta, Študij

Informativni dan za magistrske študijske programe (2. stopnja) za študijsko leto 2020/2021 bo v sredo, 10. junija 2020 ob 14.00. Predstavitev bo potekala preko aplikacije MS Teams. Predstavljene bodo vsebine magistrskega študijskega programa Industrijska farmacija in magistrskega študijskega programa Laboratorijska biomedicina. Vljudno vabljeni!

19. maj 2020 | Fakulteta, Študij

Sklep rektorja COVID-19 z dne 15. 4. 2020

Glede na aktualne razmere v zvezi s koronavirusom COVID-19 in na predlog Skupine za koordinacijo COVID-19 na UL, ki temelji na mnenjih epidemiologov in infektologov, je rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič sprejel sklep, da v kolikor bodo razmere dopuščale in pod pogojem, da bodo veljavni omejitveni ukrepi Vlade RS sproščeni, se za obdobje po 3. 5. 2020 v okviru UL sprejmejo priporočila o izvajanju pouka, praktičnega usposabljanja in o preverjanju znanj, ki jih v celoti objavljamo v priloženem dokumentu. Sklep je veljaven s 15. 4. 2020 in velja do preklica.

16. april 2020 | Fakulteta, Študij

Sklep rektorja COVID-19 z dne 7.04.2020

Do vključno 30. 4. 2020 oziroma do preklica tega sklepa se podaljša veljavnost vseh ukrepov o prekinitvi izvajanja vseh oblik neposrednega pedagoškega dela s fizično prisotnostjo študentov in omejitvi osebnih stikov pri vseh aktivnostih na Univerzi v Ljubljani in uporabi drugih oblik pedagoških aktivnosti in ostale komunikacije, skladno s sklepi kolegija dekanov z dne 12. 3. 2020.

07. april 2020 | Fakulteta, Študij

Sklep rektorja COVID-19 z dne 18.03.2020

Sprejet je sklep o podaljšanju veljavnosti vseh ukrepov o prekinitvi izvajanja vseh oblik neposrednega pedagoškega dela in omejitvi osebnih stikov pri vseh aktivnostih na Univerzi v Ljubljani. Sklep z dne 18.03.2020 stopi v veljavo takoj in velja do preklica, najmanj pa do vključno 13. 4. 2020.

19. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Nujno obvestilo zaposlenim in študentom UL

Do vključno 23. marca 2020 oziroma do preklica tega sklepa se prekine z izvajanjem vseh oblik neposrednega pedagoškega dela in omeji osebne stike pri vseh ostalih aktivnostih (kjer je to mogoče) in uporabi druge oblike komunikacije (e-pošta, videokonference in sestanki, telefonska komunikacija...). Stiki med zaposlenimi in študenti ter zunanjimi partnerji naj se omejijo na najmanjšo možno mero. Več v celotni novici.

11. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Splošne informacije o preprečevanju širjenja okužbe s SARS-CoV-2

Dokument v prilogi vsebuje splošne informacije in navodila za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom, uporabne povezave in navodilo o tem, kako ukrepa zaposleni, če zboli z znaki in s simptomi covid-19 (akutne okužbe dihal). Prosimo za upoštevanje.

10. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Obvestilo št. 2 – koronavirus COVID-19

Spoštovani študenti, zaposleni in izvajalci študijskega programa UL FFA, obveščamo vas, da bomo v skladu z izrečenim stališčem komisije UL študijski proces izvajali brez predvidenih prilagoditev, t.j. po ustaljenem (veljavnem) urniku. To obvestilo posodablja obvestilo, izdano dne 26. 2. 2020 in bo po potrebi posodobljeno.

29. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Pomembno obvestilo študentom - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL in namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov je objavljen v priloženem dokumentu.

26. februar 2020 | Fakulteta, Študij