Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT - M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Rok za prijavo je 4. 5. 2019

05. april 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Poziv kandidatom k prijavi za funkcijo dekana UL FFA 2019-2023

Komisija za izvedbo volitev obvešča zaposlene in študente o začetku postopka in objavlja poziv k prijavi v prilogi. Način prijave, pogoji in ostale informacije so objavljeni v priloženem dokumentu.

25. marec 2019 | Fakulteta

Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2019

LUI in Univerza v Ljubljani letos že devetič organiziramo Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani z namenom, da se podpre čim več inovacij in inovativnih podjetniških idej. Rektorjeva nagrada je tradicionalni natečaj za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, ki vzpodbuja vstop inovacij na trg. K prijavam vabimo vse, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije ali inovativne podjetniške ideje. Prijave zbiramo do četrtka, 3. marca 2019, do 23.59 ure. Več informacij in prijave: http://lui.si/rektorjeva-nagrada/

28. januar 2019 | Fakulteta

Regijski BioCamp 2019

K prijavi za udeležbo na Regijskem BioCampu 2019 ste vabljeni dodiplomski (zadnji letnik), magistrski, doktorski in postdoktorski študenti naravoslovnih in ekonomskih znanosti s fakultet v regiji. Na podlagi akademskih dosežkov, strokovnih izkušenj in ob študijskih dejavnosti bo izbranih skupno 35 študentov iz regije. Več v celotni objavi novice in na naslovu www.lek.si/biocamp.

17. januar 2019 | Fakulteta, Študij

Razpis za 49. Krkine nagrade

Krka, d. d., Novo mesto razpisuje 49. Krkine nagrade, ki so namenjene študentom programov na vseh treh študijskih stopnjah ter dijakom gimnazij in srednjih šol. K sodelovanju vabijo vse, ki ste oziroma boste svoje raziskovalne naloge z znanstvenih področij, povezanih z raziskavami in razvojem, proizvodnjo, vrednotenjem in kakovostjo ter trženjem farmacevtskih surovin in zdravil, končali v obdobju od 1. julija 2018 do 30. junija 2019 ter jih na razpis prijavili do 5. julija 2019. Informacije o prijavnih in razpisnih pogojih so na voljo na spletni strani Krkinih nagrad.

16. januar 2019 | Fakulteta

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske nanotehnologije, asist. dr. Špela Zupančič, mag. farm

Predavanje z naslovom "Mikrofluidika v nanotehnologiji" bo v sredo, 16. januarja 2019, ob 14. uri, v predavalnici P3, UL FFA (2. nadstropje) Aškerčeva c. 7, Ljubljana.

10. januar 2019 | Fakulteta, Predavanje