Javna objava prostega delovnega mesta: asistent - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta - m/ž. Rok za prijavo je 11. 11. 2019.

14. oktober 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Razpis volitev v Študentski svet UL FFA za študijsko leto 2019/2020

Sklep o razpisu volitev v ŠS FFA za študijsko leto 2019/2020 je na voljo v priloženem dokumentu. Rok za oddajo kandidature volilnemu odboru je do 17. 10. 2019, do 23:59. Kandidaturo je treba oddati elektronsko na e-naslov: volitve.ssffa@gmail.com.

10. oktober 2019 | Fakulteta, Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: asistent - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta - m/ž. Rok za prijavo je 20. 10. 2019.

07. oktober 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Evropska noč raziskovalcev na Fakulteti za farmacijo: Humanistika – to si ti!

V okviru vseevropskega projekta Evropska noč raziskovalcev smo v petek 27. 9. 2019 na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani pripravili različne aktivnosti za javnost, da bi ji predstavili delo raziskovalk in raziskovalcev zaposlenih v ustanovi.

03. oktober 2019 | Fakulteta

Javni poziv za zbiranje predlogov nagrajencev UL FFA v letu 2019

Komisija za nagrade in priznanja UL FFA poziva k oddaji predlogov, kateri morajo prispeti v tajništvo fakultete najkasneje do 25. 10. 2019.

24. september 2019 | Fakulteta

Inovator.si? - Izobraževanje Pisarne za prenos znanja o intelektualni lastnini

19. septembra se je pri nas odvila izobraževalna delavnica Inovator.si?, ki jo je izvedla Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani. Praktična delavnica je bila namenjena študentom in raziskovalcem, ki se pri svojem delu srečujejo z vprašanji in izzivi zaščite intelektualne lastnine. Vodil jo je dr. Carsten Prusko, izkušen patentni zastopnik s področja zaščite medicinskih inovaciji, ki že vrsto let deluje v priznani nemški patentni družbi Zacco.

23. september 2019 | Fakulteta, Študij, Raziskave

Strokovna ekskurzija zaposlenih na UL FFA

Sodelavci UL FFA smo se v začetku septembra udeležili strokovne ekskurzije na Koroško. Obiskali smo enoto podjetja Lek d. d. v Prevaljah in se udeležili vožnje s splavom. Več podrobnosti o poteku ekskurzije zaposlenih objavljamo v pripetem dokumentu.

17. september 2019 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: samostojni strokovni delavec - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega delavca VII/I. Rok za prijavo je 27. 9. 2019.

13. september 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Pozdrav brucem 2019

Vabimo vas na sprejem brucev v torek, 1. oktobra 2019, v predavalnici PD, vhod s parkirnega prostora za glavno stavbo FFA, in sicer ob 13:00 uri za program EM Farmacija in ob 14:30 uri za program UN Kozmetologija in UN Laboratorijska biomedicina. Tradicionalni sprejem brucev se bo nadaljeval pred zgradbo Univerze v Ljubljani s slavnostnim odprtjem novega študijskega leta ob 16. uri.

10. september 2019 | Fakulteta, Študij

Noč raziskovalcev na Fakulteti za farmacijo: 27. september 2019

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani 27. septembra 2019 organizira aktivnosti v okviru Evropske noči raziskovalcev 2019-2020, Humanistika, to si ti! Dogodek je namenjen širši javnosti – predvsem pa mlajšim/mladim, ki jih zanima raziskovanje, delovanje znanosti in njen pomen za naša življenja. Obiskovalci Noči raziskovalcev bodo lahko sodelovali v zanimivih poskusih in krajših delavnicah, kot so priprava zdravil in slončkove zobne paste, srebrovo zrcalo in še marsikaj drugega, ogledih laboratorijev, se družili z raziskovalci in tako lažje spoznali različne vidike zelo zanimivega poklica raziskovalca in znanstvenika, ki mladim odpira vrsto kariernih možnosti.

05. september 2019 | Fakulteta