Javno inavguracijsko predavanje, izr. prof. dr. Mitja Kos

Obveščamo vas o javnem inavguracijskem predavanju, ki ga bo imel izr. prof. dr. Mitja Kos, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja. Predavanje z naslovom »Socialna farMacija«, bo v torek 27. 8. 2019, ob 14. uri, v dvoriščni predavalnici (Pd) UL FFA. Vljudno vabljeni.

01. avgust 2019 | Fakulteta, Predavanje

Predavanje alumne UL FFA ga. Jerice Zupan, mag.farm., MBA

V petek, 17. 5. 2019, je v okviru programa Evropske komisije Back to University UL FFA obiskala Jerica Zupan, mag.farm., MBA in imela predavanje z naslovom »Evropska Unija in njene institucije, farmacevtski sektor v EU in evropske parlamentarne volitve". V predavanju je predstavila tudi program JRC »Collaborative Doctoral Partnership«.

21. maj 2019 | Fakulteta, Predavanje, Alumni

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske tehnologije in biofarmacije, dr. Tina Trdan Lušin, mag. farm

Predavanje z naslovom "Metode sproščanja/raztapljanja zdravilnih učinkovin: pregled regulatornih in biorelevantnih metod" bo v četrtek, 30. maja 2019, ob 11. uri, v predavalnici P1, UL FFA (pritličje) Aškerčeva c. 7, Ljubljana.

20. maj 2019 | Fakulteta, Predavanje

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske nanotehnologije, asist. dr. Špela Zupančič, mag. farm

Predavanje z naslovom "Mikrofluidika v nanotehnologiji" bo v sredo, 16. januarja 2019, ob 14. uri, v predavalnici P3, UL FFA (2. nadstropje) Aškerčeva c. 7, Ljubljana.

10. januar 2019 | Fakulteta, Predavanje