Javna mednarodna objava prostega delovnega mesta: visokošolski učitelj – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto visokošolskega učitelja - m/ž. Rok za prijavo je 17. 7. 2020.

18. maj 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Sklep rektorja COVID-19 z dne 14. 5. 2020

Glede na aktualne razmere v zvezi s koronavirusom COVID-19 in sprejete sklepe Vlade RS, je rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič, sprejel sklep o sprejemu priporočil, ki so dostopna preko priloženega dokumenta v objavi celotne novice. Sklep stopi v veljavo takoj, uporabljati se začne od 18. 5. 2020 dalje in velja do preklica.

15. maj 2020 | Fakulteta

Sklep rektorja COVID-19 z dne 7. 5. 2020

Glede na aktualne razmere v zvezi s COVID-19 v Sloveniji je rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič sprejel sklep, da z vključno 11. 5. 2020 začne veljati sklep rektorja z dne 22. 4. 2020, ki določa, da se delo v največjem možnem obsegu še vedno izvede v obliki dela na domu ali brez osebnega stika. V primerih, ko je potrebno znanstveno-raziskovalno delo izvajati v prostorih UL, pa se mora izvajati skladno s protokoli za zagotavljanje varnosti pred okužbo. Določila tega sklepa se lahko smiselno uporabljajo tudi za delo tehnično - strokovno - administrativnih služb. Sklep ne velja za individualno raziskovalno delo študentov v laboratorijih, prav tako vse pedagoške aktivnosti še vedno potekajo na daljavo. Sklep stopi v veljavo takoj in se uporablja od vključno 11. 5. 2020 dalje.

08. maj 2020 | Fakulteta

Sklep rektorja COVID-19 z dne 29.4.2020

Glede na aktualne razmere v zvezi s koronavirusom COVID-19 v Sloveniji, ukrepe Vlade RS in na priporočila Skupine za koordinacijo COVID-19 na UL, ki temelji na mnenjih epidemiologov in infektologov, je rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič, sprejel naslednji sklep, da do vključno 10. 5. 2020 oziroma do preklica tega sklepa se podaljša veljavnost vseh dosedanjih ukrepov in sklepov rektorja Univerze v Ljubljani v zvezi s preventivnim delovanjem zaradi COVID-19, ki se nanašajo na pedagoško in znanstvenoraziskovalno delo ter na omejitev neposrednih osebnih stikov pri vseh drugih aktivnostih na Univerzi v Ljubljani.

30. april 2020 | Fakulteta

Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2020

LUI in Univerza v Ljubljani letos že devetič organizirata Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani z namenom, da se podpre čim več inovacij in inovativnih podjetniških idej. Rektorjeva nagrada je tradicionalni natečaj za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, ki spodbuja vstop inovacij na trg. K prijavam vabimo vse, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije ali inovativne podjetniške ideje. Prijave zbirajo do vključno 7. septembra (23:59).

28. april 2020 | Fakulteta

Sklep rektorja COVID 19 22. 4. 2020 – usmeritve glede znanstvenoraziskovalnega dela

Glede na aktualne razmere v zvezi s COVID-19 in na predlog Skupine za koordinacijo COVID-19 na UL ter ob upoštevanju navodil vlade in NIJZ je rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič sprejel sklep in usmeritve glede znanstvenoraziskovalnega dela; celotno vsebino objavljamo v priloženem dokumentu. Sklep velja za čas po 3. 5. 2020, ko se predvidevajo sprostitve omejitev in velja do preklica.

23. april 2020 | Fakulteta

Sklep rektorja COVID-19 z dne 15. 4. 2020

Glede na aktualne razmere v zvezi s koronavirusom COVID-19 in na predlog Skupine za koordinacijo COVID-19 na UL, ki temelji na mnenjih epidemiologov in infektologov, je rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič sprejel sklep, da v kolikor bodo razmere dopuščale in pod pogojem, da bodo veljavni omejitveni ukrepi Vlade RS sproščeni, se za obdobje po 3. 5. 2020 v okviru UL sprejmejo priporočila o izvajanju pouka, praktičnega usposabljanja in o preverjanju znanj, ki jih v celoti objavljamo v priloženem dokumentu. Sklep je veljaven s 15. 4. 2020 in velja do preklica.

16. april 2020 | Fakulteta, Študij

Sklep rektorja COVID-19 z dne 7.04.2020

Do vključno 30. 4. 2020 oziroma do preklica tega sklepa se podaljša veljavnost vseh ukrepov o prekinitvi izvajanja vseh oblik neposrednega pedagoškega dela s fizično prisotnostjo študentov in omejitvi osebnih stikov pri vseh aktivnostih na Univerzi v Ljubljani in uporabi drugih oblik pedagoških aktivnosti in ostale komunikacije, skladno s sklepi kolegija dekanov z dne 12. 3. 2020.

07. april 2020 | Fakulteta, Študij

Na UL FFA ustanovili delovno skupino za spremljanje novosti na področju terapije COVID 19 - obvestilo 24.3.2020

V situaciji ogrožajoče pandemije se tudi na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani soočamo z mnogimi strokovnimi izzivi in izrednim zanimanjem stroke in javnosti do informacij.

24. marec 2020 | Fakulteta

Sklep rektorja COVID-19 z dne 18.03.2020

Sprejet je sklep o podaljšanju veljavnosti vseh ukrepov o prekinitvi izvajanja vseh oblik neposrednega pedagoškega dela in omejitvi osebnih stikov pri vseh aktivnostih na Univerzi v Ljubljani. Sklep z dne 18.03.2020 stopi v veljavo takoj in velja do preklica, najmanj pa do vključno 13. 4. 2020.

19. marec 2020 | Fakulteta, Študij