Registration open for EATRIS-Plus Public-Private Collaborations Workshop in Sept 27-28 2021

event will be organized in the framework of EATRIS-Plus H2020 Project by University of Ljubljana, Faculty of Pharmacy (Slovenia), Biocat, Barcelona (Spain) and EATRIS. The registration is now open for all (including non-EATRIS members) and both academic researchers and SME-based professionals are encouraged to apply.

17. avgust 2021 | Študij, EATRIS

Zagovor doktorske disertacije,HELENA VRBANAC, mag. farm., 25. 8. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo HELENA VRBANAC, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v sredo, 25. avgusta 2021, ob 15. uri, v predavalnici PD na UL FFA.

06. avgust 2021 | Študij

Vpisi na interdisciplinarnem doktorskem študijskem programu »Biomedicina« v štud. l. 2021/22

VPISI NA INTERDISCIPLINARNEM DOKTORSKEM ŠTUDIJSKEM PROGRAMU »BIOMEDICINA« V ŠTUD. L. 2021/22

05. avgust 2021 | Študij

VPISI v študijsko leto 2021/22 – študijski programi 1. in 2. stopnje (dopolnitev obvestila: 2. 8. 2021)

Objavljamo obvestilo o vpisih v študijsko leto 2021/2022 za študijske programe 1. in 2. stopnje, v katerem najdete podrobne informacije o razporedu vpisov, pogojih, postopku vpisa po posameznih študijskih programih. Poleg navodil so objavljeni tudi datumi zasedanj Komisije za študijsko področje.

16. julij 2021 | Študij

Nagovor študentom Univerze v Ljubljani, prof. Gregor Majdič

Vabimo vas k ogledu nagovora prof. Gregorja Majdiča, rektorja UL v mandatnem obdobju 2021-2025.. Povezave objavljamo v celotni novici.

14. julij 2021 | Študij

Prvo mesto Anje Prezelj, študentke UL FFA, DUP 2021

V organizaciji Strelskega društva Dolič je v torek, 15. 6. 2021, potekalo Državno univerzitetno prvenstvo 2021 v streljanju z zračnim orožjem. Študentka UL FFA Anja Prezelj je dosegla odlično prvo mesto med dekleti v disciplini (pištola - stoje).

09. julij 2021 | Študij, Šport

Akcija Srčna UL

Obveščamo vas, da je Univerza v Ljubljani (UL) z Zvezo prijateljev mladine Slovenije (ZPMS) podpisala sporazum o sodelovanju v dobrodelni akciji SRČNA UL. Namen akcije je pomagati študentkam in študentom Univerze v Ljubljani, ki so zaradi epidemije covida-19 ostali brez finančnih sredstev za preživetje.

08. julij 2021 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Janja Jazbar, mag. farm., 12. 7. 2021

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Janja Jazbar, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v ponedeljek, 12. julija 2021, ob 14. uri, preko orodja MS Teams. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do četrtka, 8. julija 2021, do 13. ure.

06. julij 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Krištof Bozovičar, univ. dipl. inž. živ. tehnol., 9. 7. 2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Krištof Bozovičar, univ. dipl. inž. živ. tehnol., zagovarjal doktorsko disertacijo v petek, 9. julija 2021, ob 14. uri, preko orodja MS Teams. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do srede, 7. julija 2021, do 13. ure.

05. julij 2021 | Študij

OBVESTILO DELOVANJU KNJIŽNICE

Spoštovani študenti UL FFA V času od 31.1.2022 do vključno 7.2.2022 ne bo knjižne izposoje zaradi odsotnosti. Prosimo vas, da si predhodno uredite gradivo za morebitno izposojo. Vse od razglasitve epidemije novega korona virusa covid-19 so v Sloveniji nastale nove razmere, ki vplivajo tudi na delo na UL Fakulteti za farmacijo. Študente UL FFA obveščamo, da se kljub nastalim razmeram prilagajamo vsem zapisanim ukrepom, v najboljši možni veri, za zajezitev širjenja novega korona virusa. Pri delu knjižnice upoštevamo priporočila NIJZ: https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/knjiznice.pdf, ki omogočajo varno izmenjavo za uporabnike, kot tudi za zaposlene v knjižnici. Uporaba do prostega dostopa do knjižnega gradiva zaenkrat še ne bo možna. Izposoja gradiva je možna le ob predhodni rezervaciji gradiva preko COBISS-a, oz., po telefonu, ali po e-pošti knjiznica@ffa.uni-lj.si ter po prejetem obvestilu, da je naročeno gradivo pripravljeno za prevzem v knjižnici. Uporaba čitalniških prostorov za študij, in s tem študijskih obveznosti, zaenkrat ni možna in bo potekalo na prilagojen način, s predhodnim naročanjem gradiva po e-pošti, rezervacijo gradiva po telefonu in dogovoru. ​ Uporaba mask za študente od 1. 10. 2020: Od navedenega datuma naprej morajo vsi študenti UL FFA imeti svojo masko v zaprtih prostorih. Uporabljati jo je potrebno na ustrezen način, upoštevati je potrebno ustrezno higieno rok. Študenti bodite odgovorni do sebe in drugih. Zato pozivamo, naj vsi študente ravnajo odgovorno, skrbno spremljajo obvestila in sledijo navodilom, ki vam jih posreduje UL FFA. Prosimo, za strpnost in skrbite za svoje zdravje ter za zdravje bližnjih. Najlepša hvala za razumevanje

05. julij 2021 | Knjižnica