24. slovenski festival znanosti z mednarodno udeležbo: Narava, človek in eksperimenti

26. september 2018 - 26. september 2018

Namen festivala je predstaviti in približati znanost vsem radovednim in vedoželjnim ljudem, ljubiteljem znanosti, popularizirati znanost med najmlajšimi ter povezovati slovenske znanstvenike z raziskovalci iz zamejstva in tujine.

Na festivalu bodo raziskovalke in raziskovalci skozi ustvarjalna druženja, z izvedbami poskusov v praksi in predavanji predstavili najnovejše raziskave, rezultate in ugotovitve s področja naravoslovja.

Organizatorji festivala so Slovenska znanstvena fundacija, Univerza v Ljubljani (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Fakulteta za farmacijo) in družba Lek.
Na Fakulteti za farmacijo bo v okviru festivala potekal dogodek v sredo, 26. septembra 2018 z izvedbo sekcije z naslovom Z zdravili do zdravja, v predavalnicah P1, P2, P4, P5 in laboratoriju FT LAB.

Povezava na obvestilo s programom