Zagovor doktorske disertacije, Maja Preskar, mag. farm., 6. 4. 2021 - novo obvestilo

Objavljamo popravljeno obvestilo v zvezi z zagovorom doktorske disertacije Maje Preskar, ker je prišlo do spremembe termina zagovora.
V primeru, da ste že posredovali vlogo in izjavo za zagovor, vam je ni potrebno ponovno pošiljati.

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo MAJA PRESKAR, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom »Razvoj in optimizacija izdelave liofilizata z ibuprofenom za parenteralno uporabo«.

Mentorica: prof. dr. Mirjana Gašperlin
Somentor: prof. dr. Franc Vrečer

Področje: farmacija

Javni zagovor bo v torek, 6. aprila 2021, ob 15. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat MAJA PRESKAR.

Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do petka, 2. aprila 2021, do 13. ure.