4. Srečanje slovenskih farmacevtskih kemikov na UL FFA, 26. september 2019, Ljubljana

26. september 2019 - 26. september 2019

4. Srečanje slovenskih farmacevtskih kemikov organizirata Slovensko farmacevtsko društvo (Sekcija za farmacevtsko kemijo) in Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani. Srečanje bo potekalo dne 26. 9. 2019 (četrtek) od 9:00-14:00 v predavalnici P1 na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani (Aškerčeva 7, 1000 Ljubljana). Načrtujemo 8 predavanj s področja farmacevtske kemije in sintezne organske kemije (FFA, FKKT, IJS, KI, tuji predavatelji) po 25 minut (+5 minut razprave).

Srečanje je namreč popolnoma brezplačno (brez kotizacij), predavanja so zelo aktualna (nekaj uglednih znanstvenikov iz Slovenije in tujine), organizatorji pa prispevamo kavo in prigrizek med odmorom. K srečanju želimo povabiti tudi ugledne raziskovalce kot predavatelje: dr. Tamás Révész (Synthetic and Systems Biology Unit, Institute of Biochemistry, Biological Research Centre of the Hungarian Academy of Sciences, Szeged, Madžarska), prof. dr Ruža Frkanec (Center for Research and Knowledge Transfer in Biotechnology, Zagreb, Croatia), prof. dr. Janez Plavec (KI), dr. Luka Rejc (UL FKKT), dr. Slavko Kralj (IJS), doc. dr. Petra Kolenc Peitl (UKC), asist. dr.  Damijan Knez  in doc. dr. Stane Pajk (UL FFA). Simpozij je odlična priložnost za mreženje na področjih farmacevtske in sintezne kemije ter pridruženih ved.

Vljudno vabljeni!