Znanost za prihodnost: skupaj gradimo boljši svet

V prostorih Univerze v Ljubljani Fakultete za farmacijo smo v četrtek, 12.9., gostili Nobelovega nagrajenca za kemijo (2018), Sir Gregoryja P. Winterja, ki je izvedel predavanje z naslovom “Biotechnology and biopharmaceuticals from academia to startups”.

16. september 2024 | Fakulteta

VABILO NA PREDAVANJE / LECTURE INVITATION: Dr. Katja Srpan

VABILO NA PREDAVANJE / LECTURE INVITATION:Dr. Katja Srpan, Human Oncology and Pathogenesis Program, Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, New York

11. september 2024 | Fakulteta, Predavanje

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA NA UNIVERZI V LJUBLJANI, FAKULTETI ZA FARMACIJO

Razpisano delovno mesto: VODJA FINANČNO-RAČUNOVODSKE SLUŽBE VII/2 – m/ž

04. september 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Evropska noč raziskovalcev Humanistika, to si ti!

Zadnji petek v septembru bo na Fakulteti za farmacijo ponovno potekala Evropska noč raziskovalcev Humanistika, to si ti!, ki letos nosi naslov Človek, AI. Rezervirajte si 27.9.2024 med 17:00 in 21:30 za druženje in raziskovanje v prostorih Fakultete za farmacijo.

28. avgust 2024 | Fakulteta

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA NA UNIVERZI V LJUBLJANI, FAKULTETI ZA FARMACIJO

Razpisano delovno mesto: SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 (III) – m/ž Šifra DM: J017104 Organizacijska enota delovnega mesta: Tajništvo fakultete/Finančno-računovodska služba

26. avgust 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta:RAZISKOVALEC – m/ž, s krajšim delovnim časom (25%). Rok za prijavo: do 8. 9. 2024.

09. avgust 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: ASISTENT – m/ž, s krajšim delovnim časom (75%).Rok za prijavo: do 8. 9. 2024.

09. avgust 2024 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije

Fakulteta za farmacijo, Univerze v Ljubljani (UL FFA) vljudno vabi na strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije na temo "Prehranska dopolnila: dejstva, izzivi in trendi", ki bo potekalo 11. in 17. septembra 2024.

18. julij 2024 | Fakulteta

Obzorje novih zdravil, sekcija farmacevtskih znanosti SFD na UL FFA

V okviru sekcije farmacevtskih znanosti SFD se poskuša obuditi strokovno-znanstvena srečanja na temo novo prihajajočih zdravil ter jih osvetliti iz različnih zornih kotov. Takšno srečanja je potekalo 10. 6. 2024 v okviru gostovanja na Fakulteti za farmacijo.

26. junij 2024 | Fakulteta

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. URBAN ŠVAJGER, mag. farm

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani obvešča, da bo imel izr. prof. dr. URBAN ŠVAJGER, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja za področje farmacevtske biokemije javno predavanje

21. junij 2024 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja