Informativni dan za drugostopenjske programe Fakultete za farmacijo 2023

INFORMATIVNI DAN 2023 za magistrska študijska programa »INDUSTRIJSKA FARMACIJA« in »LABORATORIJSKA BIOMEDICINA« bo potekal na UL FFA, Aškerčeva cesta 7, Ljubljana, v petek, 19. maja 2023 ob 15.00 v predavalnici P1 (pritličje).

03. marec 2023 | Fakulteta

Športna ekskurzija UL FFA, februar 2023

Za zaposlene na Fakulteti za farmacijo smo v okviru projekta Promocija zdravja na delovnem mestu organizirali športno ekskurzijo v Kranjsko goro.

03. februar 2023 | Fakulteta

53. KRKINE NAGRADE: PRILOŽNOST ZA NOVE RAZISKOVALNE DOSEŽKE

Vse informacije, povezane z razpisom za 53. Krkine nagrade, zanimivosti in nasveti za uspešno raziskovalno delo so objavljeni na spletni strani Krkinih nagrad. Rok za oddajo raziskovalnih nalog je 6. julij 2023.

17. januar 2023 | Fakulteta, Študij

INFORMATIVNI DAN 2023

Iščeš polje raznolikih kariernih priložnosti? Te zanimata kemija in biologija? Kaj pa odkrivanje novih vrst zdravil, eksperimentiranje v laboratoriju ter raziskave in razvoj novih terapij? Te zanima, kako izdelujemo kozmetične izdelke? Si morda želiš prispevati k splošnemu zdravju in dobremu počutju ljudi? Pridi na informativne dneve Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani 17. in 18. 2. 2023 in spoznaj karierne možnosti študijskih programov, ki jih ponujamo. Več informacij v celotni novici.

13. januar 2023 | Fakulteta

Vabilo na 6. kongres Slovenskega toksikološkega društva

Slovensko toksikološko društvo organizira svoj 6. kongres z naslovom Prepovedane snovi v športu pri ljudeh in živalih, ki bo potekal 26.1.2023 na Fakulteti za farmacijo

11. januar 2023 | Fakulteta

Vabilo na javno predavanje, asist. dr. KATARINA BOLKO SELJAK, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo imela asist. dr. KATARINA BOLKO SELJAK, mag. farm. pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske tehnologije, javno predavanje z naslovom »Kapsule«.

21. december 2022 | Fakulteta

Alpsko smučanje za študente na Krvavcu!

VSE ŠTUDENTE IN ŠTUDENTKE FF IN UL PRIČAKUJEMO NA KRVAVCU VSAK PETEK.

20. december 2022 | Fakulteta

Inavguracijsko predavanje: izr. prof. dr. Matija Marolt, pred izvolitvijo v naziv redni profesor bo v sredo, 14. 12. 2022, ob 10:00, v predavalnici P20 Fakultete za računalništvo in informatiko, Večna pot 113, Ljubljana.

06. december 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Inavguracijsko predavanje: dr. Špela Smrkolj, dr. med., pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

Univerza v Ljubljani, Medicinska fakulteta, Vrazov trg 2, obvešča, da bo imela dr. Špela Smrkolj, dr. med., nastopno predavanje pred izvolitvijo v naziv redne profesorice za področje ginekologija in porodništvo v četrrek, 8. decembra 2022, ob 11.30, v Veliki predavalnici Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, Korytkova 2, Ljubljana.

25. november 2022 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2022

Vljudno vas vabimo na fakultetno prireditev v okviru »Tedna Univerze v Ljubljani«, ki bo v sredo, 30. novembra 2022 s pričetkom ob 8.30, na UL FFA, predavalnica P1.

23. november 2022 | Fakulteta