Zagovor doktorske disertacije, Mateja Egart, mag. farm., 15. 12. 2014

Mateja Egart, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vrednotenje strukturno-mehanskih lastnosti zdravilnih učinkovin z instrumentalno nanoindentacijo ter njihov pomen pri izdelavi tablet«.

09. december 2014 | Fakulteta

Javno preizkusno predavanje, asist. dr. Stane Pajk, 16. 12. 2014

Obveščamo vas, da bo imel asist. dr. Stane Pajk, mag. farm., pred izvolitvijo v naziv docenta za področje farmacevtska kemija, javno preizkusno predavanje, z naslovom »Cefalosporinski antibiotiki«.

02. december 2014 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Bosa Mirjanić-Azarić, mag. farm., 8. 12. 2014

Bosa Mirjanić-Azarić, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Proučevanje izražanja genov odgovornih za pleitropne učinke atorvastatina z analizo mRNA v plazmi bolnikov s stabilno angino pektoris«.

02. december 2014 | Fakulteta

Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2014

Vljudno vas vabimo na prireditev v okviru "Tedna Univerze v Ljubljani", ki bo v sredo, 3. decembra 2014, s pričetkom ob 8.30, v predavalnici P1, na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani.

30. november 2014 | Fakulteta

ASIIN evalvacija

V novembru poteka na FFA končni del zunanje institucionalne evalvacije.

20. november 2014 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Nejc Horvat, mag. farm., 18. 11. 2014

Nejc Horvat, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vrednotenje lekarniške dejavnosti z vidika pacientov in stroke«.

11. november 2014 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Emilija Arsovska, mag. farm., 13. 11. 2014

Emilija Arsovska, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje zaviralcev bakterijskih encimov D-alanil:D-alanin ligaze (DdIB) in ligaze MurD z uporabo NMR spektroskopije«.

06. november 2014 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Klemen Naveršnik, mag. farm., 11. 11. 2014

Klemen Naveršnik, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vloga korelacij v farmakoekonomskih modelih«.

Zagovor doktorske disertacije, Nataša Nagelj Kovačič, mag. farm., 10. 11. 2014

Nataša Nagelj Kovačič, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv sestave umetnih želodčnih medijev v pogojih po obroku na sproščanje učinkovin iz ogrodnih tablet na osnovi hidroksipropil metil celuloze«.

Zagovor doktorske disertacije, Rok Šibanc, mag. farm., 07. 11. 2014

Rok Šibanc, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Numerično modeliranje dvofaznega toka v Wursterjevi komori z računalniško dinamiko tekočin«.