OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

17. november 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Sandra Urek Blatnik, dipl. inž. kem. tehnol., 29. 9. 2015

Sandra Urek Blatnik, dipl. inž. kem. tehnol., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv pH modifikatorja na stabilnost in raztapljanje hidroklorotiazida v dvoplastnih dostavnih sistemih«.

28. september 2015 | Fakulteta

Obvestilo za študente 1. letnikov, študijsko leto 2015/16

1. 10. 2015 bo na Fakulteti za farmacijo potekala slovesna podelitev indeksov študentom 1. letnikov. Na Kongresnem trgu bo potekal tradicionalni Sprejem brucev. Razpored podelitve in program dogodka je objavljen v nadaljevanju.

21. september 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Renata Režonja Kukec, mag. farm., 21. 9. 2015

Renata Režonja Kukec, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Razvoj orodij za optimizacijo peroralnega odmerka etopozida pri zdravljenju bolnikov z drobnoceličnim pljučnim rakom«.

17. september 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Katja Čerpnjak, mag. farm., 8. 7. 2015

Katja Čerpnjak, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Solubilizacija slabo topne učinkovine s samo-mikroemulgirajočimi sistemi vgrajenimi v trdne farmacevtske oblike«.

03. julij 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Ana Herman, mag. farm., 6. 7. 2015

Ana Herman, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Mikro RNA v plazemskih vzorcih zdravih oseb in bolnikov z malignim gliomom«.

30. junij 2015 | Fakulteta

Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2015

Obveščamo vas, da je »Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2015« objavljen na spletni strani UL.

15. junij 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Boštjan Martinc, mag. farm., 3. 6. 2015

Boštjan Martinc, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Spremljanje zdravljenja epilepsije z zdravili in vloga nekaterih kazalcev oksidativnega stresa«.

28. maj 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Andreja Čufar, mag. farm., 29. 5. 2015

Andreja Čufar, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje dejavnosti klinične farmacije v bolnišnici s pomočjo metod umetne inteligence«.

25. maj 2015 | Fakulteta

7. Jesenovčevi dnevi - Raziskovalni dnevi laboratorijske biomedicine, 30. september 2015, UKC Ljubljana

Raziskovalni dan bo potekal v okviru "Tedna laboratorijske medicine", posvečenem spominu prof. dr. Nika Jesenovca.

22. maj 2015 | Fakulteta