Javna objava prostega delovnega mesta: raziskovalec - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto raziskovalca - m/ž. Rok za prijavo je 10. 2. 2020.

28. januar 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto POMOČNIK TAJNIKA ČLANICE VII/2 – m/ž. Rok za prijavo je 24.1.2020.

09. januar 2020 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Vabilo na javno preizkusno predavanje, asist. dr. Damijana Kneza, 10.1. 2020

Vabimo vas na javno preizkusno predavanje asist. dr. Damijana Kneza, v postopku izvolitve v naziv docenta za področje farmacevtske kemije, v petek, 10.1.2020, ob 8.30 uri, v "stari računalniški učilnici", soba št.138, 1. nadstropje na UL FFA (pritličje), Aškerčeva c. 7, v Ljubljani.

07. januar 2020 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: raziskovalec - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto raziskovalca - m/ž. Rok za prijavo je 15. 1. 2020.

23. december 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Informativa 2020: 24. in 25. januar 2020

Vljudno vabljeni na Sejem izobraževanja in poklicev »INFORMATIVA 2020«, ki bo potekal v petek, 24. 1. 2020 in v soboto, 25. 1. 2020 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Obiskovalci bodo prejeli informacije o študijskih programih, ki potekajo na Fakulteti za farmacijo in možnosti nadaljnjega izobraževanja. Na stojnici bodo študenti Fakultete za farmacijo predstavili utrinke obštudijskega dogajanja ter interaktivne predstavitve dela magistrov farmacije, diplomiranih inženirjev laboratorijske biomedicine in diplomiranih kozmetologov.

20. december 2019 | Fakulteta, Študij

Obisk študentov iz Farmacevtsko-biokemijske fakultete v Zagrebu

V petek, 6. 12. 2019, je Fakulteto za farmacijo obiskalo petdeset študentov farmacije in medicinske biokemije iz Farmacevtsko-biokemijske fakultete v Zagrebu. Študentje so si ogledali laboratorije in se seznanili s pedagoškimi programi ter možnostmi za izmenjave pri nas.

16. december 2019 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje

Štipendije Utrechtske mreže za študente in mlade raziskovalce Univerze v Ljubljani: rok za prijave 1. 2. 2020

Utrechtska mreža bo podelila do 20 štipendij v višini 1000€ študentom ali mladim raziskovalcem, ki niso upravičeni do financiranja iz ostalih programov (kot je Erasmus+/ npr. zaradi krajšega termina mobilnosti). Štipendija je namenjena za raziskovalne dejavnosti pri pripravi zaključnega dela na II ali III stopnji študija. Mobilnost si študentje organizirajo sami, na eni izmed univerz, članic Utrechtske mreže. Mobilnost lahko traja od 1 do 6 mesecev. Rok upravičenosti za izvedbo mobilnosti je od 1. 4. 2020 do 31. 3. 2021. Podrobnosti so objavljene v celotni objavi novice.

12. december 2019 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Svečano imenovanje novih rednih profesoric in profesorjev, 9. december 2019

Na Univerzi v Ljubljani je v ponedeljek, 9. 12. 2019, potekalo svečano imenovanje novih rednih profesoric in rednih profesorjev. Med njimi so naziv rednega profesorja prejeli prof. dr. Mitja Kos, mag. farm., prof. dr. Zdenko Časar, univ. dipl. kem. in prof. dr. Janez Mavri, univ. dipl. kem..

10. december 2019 | Fakulteta

Na obisku delegacija Severno Kavkaške Federalne Univerze iz Stavropola

V torek 3. decembra 2019, je Fakulteto za farmacijo obiskala delegacija Severno Kavkaške Federalne Univerze iz Stavropola; in sicer Rektor Dr. Dmitry Bespalov, prorektorica za študijske zadeve Dr. Irina Solovyova, in direktor Inštituta za vede o življenju Dr. Andrey Bratsikhin. V okviru obiska so si ogledali naše laboratorije in se seznanili z našim raziskovalnim delom. Potekali so pogovori o možnostih sodelovanja na področju raziskovalnega in pedagoškega dela.

09. december 2019 | Fakulteta, Mednarodno sodelovanje

Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2019/20: Študent UL FFA, Boris Markoja, osvojil 1. mesto

Slovenska univerzitetna športna zveza je v sodelovanju s Šahovsko zvezo Slovenije organizirala državno univerzitetno prvenstvo (DUP) v šahu 2019/20. Dobili smo najboljše v treh kategorijah (ženske, moški in amaterji). Študent Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani Boris Markoja je osvojil 1. mesto v moški kategoriji.

05. december 2019 | Fakulteta, Šport