Vabilo na javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtska biokemija, asist. dr. Urša Pečar Fonović, univ. dipl. biol., 16. 12. 2015

Asist. dr. Urša Pečar Fonović bo imela javno predavanje z naslovom: »Biosinteza proteinov«. Predavanje bo v sredo, 16. 12. 2015 ob 12. uri, v predavalnici P4 (3. nadstropje), na UL FFA. Vljudno vabljeni! Za Habilitacijsko komisijo UL FFA: Zdenka Gantar

08. december 2015 | Fakulteta

Vabilo na predavanje, prim. dr. Sanja Stanković, 4. 12. 2015

Vabimo vas na predavanje gostujoče predavateljice prim. dr. Sanje Stanković, iz Centra za klinično biokemijo Kliničnega centra Srbije, ki bo v petek 4.12.2015, ob 9. uri, v predavalnici P7.

03. december 2015 | Fakulteta

CEMDC 2015

Med 19.-22. novembrom 2015 je na Fakulteti za farmacijo potekal 2. modul meduniverzitetnega evropskega podiplomskega izobraževanja (Cooperative European Medicines Development Course - CEMDC) z naslovom: »Non-clinical pharmaceutical and early clinical development«. Intenzivnega 4-dnevnega programa, v katerem se je zvrstilo 20 predavanj domačih in tujih profesorjev ter predavateljev iz vrst evropskih regulatornih organov in farmacevtske industrije, se je udeležilo 17 slušateljev iz Italije, Litve, Madžarske in Slovenije.

27. november 2015 | Fakulteta

RAZISKOVALNI DAN FAKULTETE ZA FARMACIJO 2015

Vljudno vabljeni na prireditev v okviru »Tedna Univerze v Ljubljani«, ki bo v sredo, 2. decembra 2015, s pričetkom ob 8.30, v predavalnici P1, na Fakulteti za farmacijo.

26. november 2015 | Fakulteta

Natečaj Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani

Univerza v Ljubljani in Ljubljanski univerzitetni inkubator vabita k prijavi na natečaj za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani. Najboljše inovacije bodo prejele strokovno in finančno podporo, vsi prijavljeni kandidati pa se bodo na Ljubljanskem univerzitetnem inkubatorju lahko udeležili brezplačnega usposabljanja za komercializacijo inovacije ter svetovanja iz upravljanja in zaščite intelektualne lastnine.

26. november 2015 | Fakulteta

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

17. november 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Sandra Urek Blatnik, dipl. inž. kem. tehnol., 29. 9. 2015

Sandra Urek Blatnik, dipl. inž. kem. tehnol., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv pH modifikatorja na stabilnost in raztapljanje hidroklorotiazida v dvoplastnih dostavnih sistemih«.

28. september 2015 | Fakulteta

Obvestilo za študente 1. letnikov, študijsko leto 2015/16

1. 10. 2015 bo na Fakulteti za farmacijo potekala slovesna podelitev indeksov študentom 1. letnikov. Na Kongresnem trgu bo potekal tradicionalni Sprejem brucev. Razpored podelitve in program dogodka je objavljen v nadaljevanju.

21. september 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Renata Režonja Kukec, mag. farm., 21. 9. 2015

Renata Režonja Kukec, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Razvoj orodij za optimizacijo peroralnega odmerka etopozida pri zdravljenju bolnikov z drobnoceličnim pljučnim rakom«.

17. september 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Katja Čerpnjak, mag. farm., 8. 7. 2015

Katja Čerpnjak, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Solubilizacija slabo topne učinkovine s samo-mikroemulgirajočimi sistemi vgrajenimi v trdne farmacevtske oblike«.

03. julij 2015 | Fakulteta