Na UL FFA ustanovili delovno skupino za spremljanje novosti na področju terapije COVID 19 - obvestilo 24.3.2020

V situaciji ogrožajoče pandemije se tudi na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani soočamo z mnogimi strokovnimi izzivi in izrednim zanimanjem stroke in javnosti do informacij.

24. marec 2020 | Fakulteta

Sklep rektorja COVID-19 z dne 18.03.2020

Sprejet je sklep o podaljšanju veljavnosti vseh ukrepov o prekinitvi izvajanja vseh oblik neposrednega pedagoškega dela in omejitvi osebnih stikov pri vseh aktivnostih na Univerzi v Ljubljani. Sklep z dne 18.03.2020 stopi v veljavo takoj in velja do preklica, najmanj pa do vključno 13. 4. 2020.

19. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Nujno obvestilo zaposlenim in študentom UL

Do vključno 23. marca 2020 oziroma do preklica tega sklepa se prekine z izvajanjem vseh oblik neposrednega pedagoškega dela in omeji osebne stike pri vseh ostalih aktivnostih (kjer je to mogoče) in uporabi druge oblike komunikacije (e-pošta, videokonference in sestanki, telefonska komunikacija...). Stiki med zaposlenimi in študenti ter zunanjimi partnerji naj se omejijo na najmanjšo možno mero. Več v celotni novici.

11. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Splošne informacije o preprečevanju širjenja okužbe s SARS-CoV-2

Dokument v prilogi vsebuje splošne informacije in navodila za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom, uporabne povezave in navodilo o tem, kako ukrepa zaposleni, če zboli z znaki in s simptomi covid-19 (akutne okužbe dihal). Prosimo za upoštevanje.

10. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Obvestilo št. 2 – koronavirus COVID-19

Spoštovani študenti, zaposleni in izvajalci študijskega programa UL FFA, obveščamo vas, da bomo v skladu z izrečenim stališčem komisije UL študijski proces izvajali brez predvidenih prilagoditev, t.j. po ustaljenem (veljavnem) urniku. To obvestilo posodablja obvestilo, izdano dne 26. 2. 2020 in bo po potrebi posodobljeno.

29. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Pomembno obvestilo študentom - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL in namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov je objavljen v priloženem dokumentu.

26. februar 2020 | Fakulteta, Študij

Novo: Obvestilo zaposlenim - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL ter namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov se nahaja v priloženem dokumentu. O morebitnih nadaljnjih ukrepih boste sproti obveščeni po elektronski pošti. Vsa obvestila bodo objavljena tudi na spletni strani UL FFA in oglasni deski.

26. februar 2020 | Fakulteta

Usmeritve glede koronavirusa

Skladno z napotki MIZŠ v zvezi z ugotovljenimi primeri okužb z novim koronavirusom (SARS-CoV-2) na severu Italije in v krajih, kjer je ta virus trenutno bolj razširjen, smo na Univerzi v Ljubljani, da ne bi prišlo do zapletov pri izvajanju aktivnosti, sprejeli prve ukrepe za omejitev širjenja virusa. Prosimo vas, da usmeritve preberete v objavi celotne novice.

25. februar 2020 | Fakulteta

Veleslalomska tekma ob 100. obletnici Univerze v Ljubljani: Kranjska Gora, 13. 3. 2020

Odprte so prijave na tekmovanje v alpskem smučanju za študente in zaposlene Univerze v Ljubljani. Podrobnosti preberite prosimo v objavi celotne novice ter v priloženem razpisu.

20. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Šport

Dobrodošli na INFORMATIVNIH DNEVIH Fakultete za farmacijo 2020

Vabljeni na Informativne dneve Fakultete za farmacijo 2020 v petek, 14. 2. 2020, ob 10.00 in ob 15.00, ter v soboto, 15. 2. 2020. Veselimo se srečanja z vami in vas pričakujemo.

06. februar 2020 | Fakulteta, Študij