Sprejem brucev, ponedeljek, 3. oktober 2016

Študente prvih letnikov študijskega leta 2016/17 obveščamo, da bo sprejem brucev v ponedeljek, 3. oktobra 2016, v predavalnici PD, vhod s parkirnega prostora za glavno stavbo FFA, in sicer po naslednjem razporedu:

08. september 2016 | Fakulteta, Študij

Nove spletne strani Fakultete za farmacijo

Spoštovani, pozdravljeni na prenovljenih spletnih straneh Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. Trudimo se, da bi uporabnikom omogočili prijetno uporabniško izkušnjo, zato smo strukturo spletne strani nekoliko poenostavili. Če vsebine ne boste našli na običajnem mestu, lahko uporabite iskalnik desno zgoraj. Hvala za razumevanje. Lep pozdrav.

15. junij 2016 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Zagovor doktorske disertacije Gregor Jug, mag. farm., 21. 6. 2016

Gregor Jug, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Uporaba molekulskega modeliranja pri načrtovanju antagonistov DC-SIGN in in vitro vrednotenje njihovega učinka«.

14. junij 2016 | Fakulteta

Polnopravno članstvo v EATRIS (Evropska napredna translacijsko raziskovalna infrastruktura na področju biomedicine in farmacije)

Slovenija je postala 11. polnopravna članica družine EATRIS. Nacionalna koordinatorka aktivnosti je prof. dr. Irena Mlinarič-Raščan.

05. maj 2016 | Fakulteta

Mednarodni dan Fakultete za farmacijo

Mednarodni dan Fakultete za farmacijo povezan z obiskom študentov z Univerze Radboud v Nijmegenu, Nizozemska bo v torek, 3. maja 2016 ob 14.30 v P1.

20. april 2016 | Fakulteta

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje Farmacevtska tehnologija, asist. dr. Mirjam Gosenca, mag. farm., 14. 4. 2016

Naslov predavanja: »Vrednotenje mikrobiološke kakovosti kozmetičnih izdelkov in učinkovitosti konzervansov«.

05. april 2016 | Fakulteta

Vabilo na predavanje gostujoče učiteljice: dr. Katarzyna Wojcik-Pszczoła, z Jageollonian University, Medical College, Krakow, Poljska

Predavanje bo potekalo v sredo, 6. 4. 2016 ob 11.30 uri, v predavalnici P2 UL FFA (1. nadstropje).

05. april 2016 | Fakulteta

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje Toksikološka kemija, asist. dr. Martina Gobec, mag. farm., 11. 4. 2016

Naslov predavanja: »Imunotoksikologija – proučevanje neželenih vplivov ksenobiotikov na imunski sistem«.

04. april 2016 | Fakulteta

Posvet z direktorjem ameriškega Sveta za akreditacijo v farmacevtskem izobraževanju (Accreditation Council for Pharmacy Education ACPE)

30. 3. 2016 je UL FFA obiskal dr. Mike Rouse, direktor mednarodnega oddelka ameriškega Sveta za akreditacijo v farmacevtskem izobraževanju (Accreditation Council for Pharmacy Education ACPE). Tema posveta s predstojniki kateder, skrbniki študijskih programov ter vodstvom Fakultete za farmacijo so bili pristopi v zagotavljanju kakovosti farmacevtskega izobraževanja za reguliran poklic.

31. marec 2016 | Fakulteta