Razpis za 49. Krkine nagrade

Krka, d. d., Novo mesto razpisuje 49. Krkine nagrade, ki so namenjene študentom programov na vseh treh študijskih stopnjah ter dijakom gimnazij in srednjih šol. K sodelovanju vabijo vse, ki ste oziroma boste svoje raziskovalne naloge z znanstvenih področij, povezanih z raziskavami in razvojem, proizvodnjo, vrednotenjem in kakovostjo ter trženjem farmacevtskih surovin in zdravil, končali v obdobju od 1. julija 2018 do 30. junija 2019 ter jih na razpis prijavili do 5. julija 2019. Informacije o prijavnih in razpisnih pogojih so na voljo na spletni strani Krkinih nagrad.

16. januar 2019 | Fakulteta

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske nanotehnologije, asist. dr. Špela Zupančič, mag. farm

Predavanje z naslovom "Mikrofluidika v nanotehnologiji" bo v sredo, 16. januarja 2019, ob 14. uri, v predavalnici P3, UL FFA (2. nadstropje) Aškerčeva c. 7, Ljubljana.

10. januar 2019 | Fakulteta, Predavanje

Rektorjeva nagrada za Naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2019

Rektorjeva nagrada je tradicionalni natečaj za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, ki vzpodbuja vstop inovacij na trg. K prijavam vabimo vse, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije ali inovativne podjetniške ideje. Prijavi svojo inovacijo ali idejo in pomagali ti bomo pri uspešnem vstopu na trg.

21. december 2018 | Fakulteta, Študij, Raziskave

Zaslužni profesor dr. Franc Kozjek, mag. farm., 80-letnik

Profesor dr. Franc Kozjek v letu 2018 praznuje 80-letnico rojstva. Rezultati delovanja profesorja Kozjeka so mnogoteri, od številnih objav v mednarodnih znanstvenih revijah preko prenosa znanj v industrijo in zdravstvo do kadrovskih okrepitev na sedanji Fakulteti za farmacjo.

20. december 2018 | Fakulteta

Objava prostega delovnega mesta: TAJNIK ČLANICE VII/2

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto tajnika članice VII/2. Rok za prijavo je 18. 1. 2019

19. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Objava prostega delovnega mesta SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1 – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpis prosto delovno mesto SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1. Rok za prijavo je 6.1.2019.

14. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje klinične biokemije in laboratorijske biomedicine, asist. dr. Marija Nika Lovšin, 20. 12. 2018

Predavanje bo v četrtek, 20. decembra 2018, ob 15. uri, v Seminarju Inštituta za biokemijo UL MF (2. nadstropje), Vrazov trg 2, Ljubljana.

11. december 2018 | Fakulteta, Predavanje

Objava prostega delovnega mesta: TEHNIČNI DELAVEC V (I) – M/Ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto TEHNIČNEGA DELAVCA V(I). Rok za prijavo je 23. 12. 2018

10. december 2018 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javno preizkusno predavanje, asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm.

Obveščamo vas, da bo imela asist. dr. LEA KNEZ, mag. farm., spec. klin. farm., javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje biofarmacije in farmakokinetike. Predavanje z naslovom »Interakcije med zdravili« bo v torek, 4.12.2018, ob 9.45, v predavalnici na UL NTF – Tekstil – P201, Snežniška ul. 5, 1000 Ljubljana.

28. november 2018 | Fakulteta, Predavanje

23. Ljubljanski maraton 2018 - poročilo

23. Ljubljanskega maratona se je letos udeležilo rekordno število maratonk in maratoncev. Med skoraj 26.000 prijavljenimi na vseh razdaljah je izstopala tudi ekipa Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. 43 maratonk in maratoncev ekipe UL FFA se je spopadlo z razdaljami na 10 km, 21 km in 42 km. Izpostavljamo odličen rezultat naše študentke Maruše Mišmaš, ki je ponovno zmagala na razdalji 10 km.

12. november 2018 | Fakulteta