Poročilo ob zaključku 10. konference Pharmaceutical Care Network Europe, 2017

V času 1. – 4. februarja 2017 je na Bledu v organizaciji Katedre za socialno farmacijo, Fakultete za farmacijo potekala 10. delovna konferenca organizacije Pharmaceutical Care Network Europe (PCNE), ki združuje raziskovalce s področja farmacevtske skrbi.

14. februar 2017 | Fakulteta

Razpis za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2017

Vabljeni vsi, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije, kot tudi inovativne podjetniške ideje. Prijavijo se lahko skupine, kjer je vodja skupine študent ali alumni študent (do 3 leta po zaključku študija), raziskovalec ali pedagoški delavec Univerze v Ljubljani.

14. februar 2017 | Fakulteta

Časnik Finance poroča o načrtovani selitvi Fakultete za farmacijo in Fakultete za strojništvo na Brdo

Izvleček članka si lahko preberete v priloženem dokumentu.

10. februar 2017 | Fakulteta

Vabilo na gostujoče predavanje, prof. dr. Gregor Radonjič, UM

V okviru predavanj Embalaža in stabilnost (Kozmetologija), bo imel v četrtek 19.1. 2017 gostujoče predavanje z naslovom : “Embalaža in okolje” in “Inteleligentna embalaža” prof. dr. Gregor Radonjič, iz Ekonomsko - poslovne fakultete, Univerze v Mariboru.

19. januar 2017 | Fakulteta

Vabilo na gostujoče predavanje, dr. Peter Kase

V sredo, 18. januarja 2017, bo gostujoče predavanje Dr. Petra Kase (Evonik in Fakulteta za farmacijo, Szeged ) z naslovom: Acrylic Polymers for Oral Solid Dosage forms. Predavanje bo ob 10. uri v predavalnici P2 (1. nadstropje).

10. januar 2017 | Fakulteta

Vabilo na strokovni sestanek Katedre za klinično biokemijo, 10. 1. 2017

Katedra za klinično biokemijo sodelavce fakultete vabi na strokovni sestanek, ki bo v torek, 10. 1. 2017 ob 8.30 v predavalnici P7. Asist. dr. Janja Zupan bo predstavila izkušnje dveletnega raziskovalnega dela na Univerzi v Aberdeenu.

05. januar 2017 | Fakulteta

Fakulteta za farmacijo v Ljubljani ob sprejemu Zakona o lekarniški dejavnosti

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani pozdravlja sprejetje zakona, toda hkrati poudarja pomen ohranitve zaposljivosti farmacevta.

19. december 2016 | Fakulteta, Sporočila za medije

Raziskovalni dan Fakultete za farmacijo 2016

V Tednu Univerze smo na Fakulteti za farmacijo že tradicionalno organizirali Raziskovalni dan.

12. december 2016 | Fakulteta, Raziskave

Med najodmevnejši raziskovalni dosežki UL 2016 tudi dosežki UL FFA

V sklopu tradicionalnega Tedna Univerze v Ljubljani je bilo že tretje leto zapored izbranih deset najodmevnejših raziskovalnih dosežkov v preteklem študijskem letu. Prvič so se na ta seznam uvrstili tudi člani Fakultete za farmacijo.

09. december 2016 | Fakulteta, Raziskave

Odbor za zdravstvo DZ je 10.11.2016 organiziral Javno predstavitev mnenj o predlogu Zakona o lekarniški dejavnosti (ZLD-1)

Dekan je predstavil nekatere ključne poglede UL FFA (v nadaljevanju).

11. november 2016 | Fakulteta