Javno predavanje, Metka Filipič, univ. dipl. ing., 31. 3. 2015

Metka Filipič, univ. dipl. ing., bo imela pred izvolitvijo v naziv redne profesorice javno predavanje z naslovom: »Genotoksične snovi v okolju: kako nevarne so?«.

24. marec 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Boris Brus, mag. farm., 27. 3. 2015

Boris Brus, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Strukturno-podprto načrtovanje in vrednotenje spojin s potencialnim imunomodulatornim in nevroprotektivnim delovanjem«.

23. marec 2015 | Fakulteta

Vabilo na preizkusno predavanje, asist. dr. Matej Štuhec, mag.farm., 13. 3. 2015

Obveščamo vas, da bo imel asist. dr. Matej Štuhec, mag.farm., pred izvolitvijo v naziv docenta za področje biofarmacija in farmakokinetika, javno preizkusno predavanje z naslovom: »Od farmakokinetike do terapevtskih učinkov zdravil za zdravljenje hiperkinetične motnje otrok in mladostnikov«.

09. marec 2015 | Fakulteta

Dobrodošli na INFORMATIVNIH DNEVIH FAKULTETE ZA FARMACIJO 2015

Informativnega dne se lahko udeležite v petek, 13. 2. 2015, ali v soboto, 14. 2. 2015. Podrobnosti preberite v nadaljevanju novice.

11. februar 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Peter Vrtačnik, mag. farm., 12. 2. 2015

Peter Vrtačnik, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv estrogenov, oksidativnega stresa in hipoksije na epigenetske procese v osteoblastih«.

05. februar 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Matej Štuhec, mag. farm., 2. 2. 2015

Matej Štuhec, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Epidemiologija, farmakoepidemiologija ter primerjalna učinkovitost in sprejemljivost zdravil za zdravljenje hiperkinetične motnje otrok in mladostnikov«.

27. januar 2015 | Fakulteta

Regijski BioCamp 2015

Regijski BioCamp 2015: gre za tridnevni seminar za najboljše diplomske in podiplomske študente naravoslovnih ved, ki jih zanima kariera v farmacevtski industriji. Udeleženci regijskega BioCampa dobijo neposreden vpogled v izzive in priložnosti v biotehnologiji, kemiji in farmaciji na seminarjih, ki jih vodijo priznani strokovnjaki. Organizirane so tudi delavnice, na katerih dobijo izbrani študenti orodja, ki jih potrebujejo, da postanejo uspešni menedžerji in podjetniki.

21. januar 2015 | Fakulteta

INFORMATIVA ´15

Sejem izobraževanja in poklicev Informativa '15 bo letos na Gospodarskem razstavišču potekala 23. in 24. januarja 2015 od 9. do 18. ure. Tudi tokrat bo na dogodku sodelovala Univerza v Ljubljani, ki se bo predstavila z dodiplomskimi in podiplomskimi študijskimi programi. Na enem mestu bo obiskovalce pričakalo vseh 23 fakultet in tri akademije Univerze v Ljubljani, ki izvajajo programe s področja humanistike, družboslovja, jezikoslovja, umetnosti, naravoslovja, tehnike in tehnologije.

19. januar 2015 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Peter Molek, mag. farm., 21. 1. 2015

Peter Molek, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Razvoj peptidnih modulatorjev delovanja leptina in vrednotenje njihove biološke aktivnosti«.

15. januar 2015 | Fakulteta