Festival UNI.MINDS: 5.- 24. november 2020

UNI.MINDS je edinstven spletni festival, ki povezuje največji slovenski univerzi in gospodarstvo. 5.- 24. november na spletu. Da bo naša prihodnost zdrava, pametna in trajnostna, se pridružite in skupaj bomo zgradili boljši svet.

Festival organizirata Pisarni za prenos tehnologij in znanja Univerze v Ljubljani in Univerze v Mariboru. Glavni partner festivala je Novartis Slovenia. Sodelujejo tudi številni strokovnjaki s Fakultete za farmacijo. Festival ponuja: 23 spletnih srečanj, 100+ govorcev iz akademske sfere in gospodarstva, 2 univerzi, 1 spletna platforma za povezovanje in mreženje z bodočimi poslovnimi partnerji. Novartis bo 12. novembra gostil svoj Drugi dan za raziskovalce pod okriljem festivala UNI.MINDS. Za več informacij si oglejte UNI.MINDS program. Spoznali boste evropske in svetovne razvojne trende, dejavnosti in kompetence obeh univerz ter dobre prakse sodelovanja med akademskim svetom in industrijo. Fakultete pa bodo za podjetja organizirale tudi brezplačne delavnice za pridobitev novih spretnosti in znanj.

Registrirajte se zdaj in si zagotovite brezplačno vstopnico. Število udeležencev je omejeno.