Zagovor doktorske disertacije, Jan Fabris, univ. dipl. kem., 4. 7. 2014

Jan Fabris, univ. dipl. kem., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Sinteza nekaterih super-statinov in študija tridimenzionalne strukture njihovih analogov s pomočjo jedrske magnetne resonance«.

26. junij 2014 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Marko Štefanič, mag. farm., 1. 7. 2014

Marko Štefanič, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Pomen kinetike prehoda gastrorezistentnih pelet skozi želodec v stanju na tešče za vrednotenje in vitro sproščanja ter in vitro/in vivo korelacijo«.

24. junij 2014 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, mag. Polona Žigon, univ. dipl. mikrobiol., 1. 7. 2014

Mag. Polona Žigon, univ. dipl. mikrobiol., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vezava antiprotrombinskih protiteles v in vitro in ex vivo modelih ter njihova klinična uporabnost pri bolnikih z avtoimunskimi boleznimi«.

Zagovor doktorske disertacije, Anja Fic, mag. farm., 3. 7. 2014

Anja Fic, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »In vitro molekularni mehanizmi delovanja bisfenola A in njegovih analogov v hormonsko odzivnih celicah«.

Zagovor doktorske disertacije, Matej Repič, mag. farm., 2. 7. 2014

Matej Repič, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Računalniško modeliranje katalitičnega mehanizma in zaviranje monoamin-oksidaze«.

Zagovor doktorske disertacije, Žiga Hodnik, mag. farm., 30. 6. 2014

Žiga Hodnik, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje, sinteza in vrednotenje analogov bioaktivnih spojin iz morskih spužev rodov Agelas in Theonella«.

Zagovor doktorske disertacije, Martin Banovec, mag. farm., 3. 7. 2014

Martin Banovec, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv sestave filmske obloge na njene mehanske lastnosti in adhezijo na tabletna jedra«.

Zagovor doktorske disertacije, Jože Kastelic, mag. farm., 27. 6. 2014

Jože Kastelic, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Priprava, karakterizacija in določevanje fizikalno-kemijskih lastnosti kokristalov flukonazola s karboksilnimi kislinami«.

22. junij 2014 | Fakulteta

Vabilo na javno predavanje, izr. prof. dr. Saša Baumgartner

Obveščamo vas, da bo imela izr. prof. dr. Saša Baumgartner, pred izvolitvijo v naziv redne profesorice, javno predavanje z naslovom »Proučevanje vpliva lastnosti polimerov na obnašanje farmacevtskih oblik – nikoli dokončana zgodba«, ki bo v sredo, 18.6.2014, ob 15. uri, v predavalnici P1.

10. junij 2014 | Fakulteta

Strokovno izobraževanje s področja farmacije Biološka zdravila I

10., 11. in 17. junija se bo na Fakulteti za farmacijo odvijalo strokovno izobraževanje s področja farmacije, na katerem bomo letos govorili o bioloških zdravilih.

05. junij 2014 | Fakulteta