Poročilo ob zaključku 10. konference Pharmaceutical Care Network Europe, 2017

V času 1. – 4. februarja 2017 je na Bledu v organizaciji Katedre za socialno farmacijo, Fakultete za farmacijo potekala 10. delovna konferenca organizacije Pharmaceutical Care Network Europe (PCNE), ki združuje raziskovalce s področja farmacevtske skrbi.

14. februar 2017 | Fakulteta

Razpis Javnega sklada Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije za sofinanciranje študijskega oz. znanstvenega obiska študentov v tujini

Na javnem razpisu lahko sredstva pridobijo študentje 1., 2. ali 3. stopnje, ki odhajajo na 3 do največ 10 tedenski študijski obisk v tujino, in katerim matična izobraževalna ustanova to mobilnost vrednoti kot del izobraževalnega programa v Sloveniji.

24. januar 2017 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Francoski inštitut v Sloveniji nudi specializirano delavnico, namenjeno pripravi študentov na izmenjavo Erasmus v Franciji

Cilj enodnevne delavnice je podati praktične nasvete in uporabne povezave, ki študentom olajšajo prihod in študentsko življenje v Franciji ter predati metodološka priporočila za sledenje univerzitetnim predavanjem v francoščini.

15. november 2016 | Mednarodno sodelovanje

Vabilo na delavnico za pedagoge: INTERCULTURAL FLUENCY

Oktobra in novembra 2016 bo CMEPIUS v sodelovanju z British Council izvedel več 3-dnevnih delavnic z naslovom INTERCULTURAL FLUENCY na različnih lokacijah po Sloveniji.

04. oktober 2016 | Mednarodno sodelovanje

Poročilo ob zaključku mednarodne CEEPUS poletne šole 2016

Mednarodno CEEPUS poletno šolo 2016, ki je potekala od 17. do 23. avgusta 2016 v Ljubljani, je organizirala mreža CIII-SI-0611-05-1516 v sodelovanju s Fakulteto za farmacijo, Univerze v Ljubljani. Šola je potekala v prostorih Fakultete za farmacijo in Dijaškega doma Ivana Cankarja v Ljubljani. Sodelovalo je 56 udeležencev iz 6 držav (Slovenija, Hrvaška, Bosna in Hercegovina, Srbija, Češka in Avstrija).

14. september 2016 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Poročila, CEEPUS

Nove spletne strani Fakultete za farmacijo

Spoštovani, pozdravljeni na prenovljenih spletnih straneh Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. Trudimo se, da bi uporabnikom omogočili prijetno uporabniško izkušnjo, zato smo strukturo spletne strani nekoliko poenostavili. Če vsebine ne boste našli na običajnem mestu, lahko uporabite iskalnik desno zgoraj. Hvala za razumevanje. Lep pozdrav.

15. junij 2016 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica