Obvestilo: Komisija za študijsko področje, 16. 9. 2015

Vloge za Komisijo za študijsko področje oddate preko sistema VIS najpozneje do četrtka, 10.9.2015 do 24:00 ure. Podpisana vloga z dokazili pa mora biti oddana najpozneje do petka, 11.9.2015 do 10:00 ure v študentskem referatu (5. nadstropje, soba štev. 504); ne glede na način dostave. Po tem roku vlog ne bomo več sprejemali.

10. junij 2015 | Študij

Vpisi v študijsko leto 2015/16 in vpisni pogoji

Vpisi bodo potekali po razporedu, objavljenem v nadaljevanju sporočila.

10. junij 2015 | Študij

Rok za dokončanje »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov je 30.9.2016

Po tem roku študija po »starih« oz. predbolonjskih programih ne bo več mogoče zaključiti.

19. maj 2015 | Študij

Rok za dokončanje »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov je 30.9.2016

19. maj 2015 | Študij

Research professional, največja baza odprtih razpisov

Vsi raziskovalci, študentje in ostali zaposleni Univerze v Ljubljani imate brezplačno možnost uporabe platforme Research Professional, preko katere si lahko nastavite svoje iskalne kriterije (znanstveno področje, tip dotacije, vir financiranja, rok prijave, višina financiranja itd.) ter iskalno nastavitev shranite.

18. maj 2015 | Študij

Research professional, največja baza odprtih razpisov

18. maj 2015 | Študij

Razpis za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje Industrijska farmacija in Laboratorijska biomedicina za študijsko leto 2015/16

Rok za prijavo je 10. september 2015. Navodilo se nahaja v nadaljevanju objave.

15. maj 2015 | Študij

Rok za prijavo je 10. september 2015. Navodilo se nahaja v nadaljevanju objave.

15. maj 2015 | Študij

Vstop v sistem VIS z novim uporabniškim imenom in geslom – prehod na DIGITALNO IDENTITETO

Študente obveščamo, da je vstop v sistem VIS od ponedeljka, 11.5.2015 dalje, možen z novim uporabniškim imenom in geslom, ki ga pridobite z aktivacijo vaše digitalne identitete na ID portalu, ki se nahaja na spletni strani: https://id.uni-lj.si/index.php?action=activate (Digitalna identiteta/Prevzem). Digitalna identiteta bo aktivirana 30 minut po prevzemu.

08. maj 2015 | Študij

08. maj 2015 | Študij