Komisija za študijsko področje, 15. 9. 2016

Študente obveščamo, da preko sistema VIS oddajo prošnjo za Komisijo za študijsko področje, ki bo v četrtek, 15. septembra 2016.

29. junij 2016 | Študij

Vpisi in pogoji za napredovanje - študijsko leto 2016/17

Razpored vpisov po študijskih programih in vpisi v dodatno leto: informacije in pogoji

29. junij 2016 | Študij

Razpis za 46. Krkine nagrade

Krka, d. d., Novo mesto letos razpisuje že 46. Krkine nagrade, ki so namenjene študentom dodiplomskih, podiplomskih in doktorskih študijskih programov ter dijakom gimnazij in srednjih šol naravoslovnih in zdravstvenih smeri.

25. junij 2016 | Študij

Rok za dokončanje »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov je 30.9.2016

Študente »starih« oz. predbolonjskih študijskih programov (10-semestrski študijski program UP Farmacija, VSP Laboratorijska biomedicina in doktorski študijski program Biomedicina) obveščamo, da morajo študij zaključiti do 30. septembra 2016. Pri tem je potrebno upoštevati tudi roke za prijavo teme za sejo senata.

20. junij 2016 | Študij

Nove spletne strani Fakultete za farmacijo

Spoštovani, pozdravljeni na prenovljenih spletnih straneh Univerze v Ljubljani, Fakultete za farmacijo. Trudimo se, da bi uporabnikom omogočili prijetno uporabniško izkušnjo, zato smo strukturo spletne strani nekoliko poenostavili. Če vsebine ne boste našli na običajnem mestu, lahko uporabite iskalnik desno zgoraj. Hvala za razumevanje. Lep pozdrav.

15. junij 2016 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Zagovor doktorske disertacije Aleksandar Aleksovski, mag. farm., 11. 5. 2016

Aleksandar Aleksovski, mag. farm., bo zagovarjal svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Mini tablete in mini ogrodja kot večenotni dostavni sistemi s prirejenim sproščanjem«.

03. maj 2016 | Študij

Razpis za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje za študijsko leto 2016/17

Rok za prijavo je 10. september 2016. Podrobnejše informacije o načinu vpisa in izpolnjevanju pogojev se nahajajo v nadaljevanju obvestila.

13. april 2016 | Študij

Študentski referat na novi lokaciji

Obveščamo vas, da študentski referat deluje od 29.3.2016 dalje v novih prostorih, na lokaciji Aškerčeva 9 (dvoriščna stavba).

29. marec 2016 | Študij

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docenta za področje Farmacevtska kemija, asist. dr. Rok Frlan, mag. farm., 29. 3. 2016

Naslov predavanja: »Lastnosti in uporaba aminokislin v farmacevtski kemiji«.

22. marec 2016 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije Daniela Milosheska, mag. farm., 11. 3. 2016

Daniela Milosheska, mag. farm., bo zagovarjala svojo doktorsko disertacijo z naslovom: »Klinična farmakokinetika lamotrigina, okskarbazepina in topiramata pri bolnikih z epilepsijo«.

07. marec 2016 | Fakulteta