Zagovor doktorske disertacije, Ivana Klopčič, mag. farm., 7. 10. 2016

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije, ki jo bo zagovarjala Ivana Klopčič, mag. farm., z naslovom »Raziskave endokrinih učinkov fenolnih analogov bisfenola A in njihovih mešanic in silico in in vitro«.

03. oktober 2016 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Marina Gjorgjieva, mag. farm., 5. 10. 2016

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije, ki jo bo zagovarjala Marina Gjorgjieva, mag. farm., z naslovom »Načrtovanje, sinteza in vrednotenje zaviralcev DNA giraze B z benzotiazolskim skeletom«.

28. september 2016 | Študij

Zagovor magistrske naloge, Matjaž Tuš, mag. farm., absolvent Univerzitetnega znanstvenega podiplomskega študija Biomedicina - znanstveno področje Farmacija, 30. 9. 2016

Vabimo Vas na zagovor magistrske naloge, ki jo bo zagovarjal Matjaž TUŠ, mag. farm., absolvent Univerzitetnega znanstvenega podiplomskega študija Biomedicina - znanstveno področje Farmacija, z naslovom »OCENA VNOSA NEKATERIH IZBRANIH ADITIVOV ZA ŽIVILA S PREHRANSKIMI DOPOLNILI IN PRIMERJAVA PRISOTNOSTI TEH ADITIVOV V PREHRANSKIH DOPOLNILIH IN ZDRAVILIH NA RECEPT«.

23. september 2016 | Študij

Zagovor magistrske naloge, Maja Baznik, mag. farm., absolventka Univerzitetnega znanstvenega podiplomskega študija Biomedicina - znanstveno področje Farmacija, 28. 9. 2016

Vabimo Vas na zagovor magistrske naloge, ki jo bo zagovarjala Maja BAZNIK, mag. farm., absolventka Univerzitetnega znanstvenega podiplomskega študija Biomedicina - znanstveno področje Farmacija,, z naslovom »VPLIV SESTAVE NA PRETOČNE LASTNOSTI IN STISLJIVOST PRAŠKASTIH ZMESI Z MINERALI IN VITAMINI TER FIZIKALNE LASTNOSTI JEDER IN FILMSKO OBLOŽENIH TABLET«.

Obvestilo: Dvig sklepov Komisije za študijsko področje z dne 26. 9. 2016

Obveščamo vas, da bodo sklepi Komisije za študijsko področje z dne 26. 9. 2016, v kolikor je bila vloga poslana preko sistema VIS, objavljeni v torek, 27. 9. 2016 ob 12:00 uri preko VISa.

23. september 2016 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Alja Plošnik, univ. dipl. kem. tehnol., 28. 9. 2016

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije, ki jo bo zagovarjala Alja PLOŠNIK, univ. dipl. kem. tehnol., z naslovom »Endokrine in genotoksične lastnosti sestavin kozmetičnih izdelkov iz podatkovne baze CosIng z in silico metodami in luciferaznimi reporterskimi testi«.

23. september 2016 | Študij

Vabilo na delavnico "Znate biti varni na internetu?"

Vabimo vas na delavnico, ki jo organizirajo Karierni centri UL, dne 22. 9. 2016 ob 11. uri, na Univerzi v Ljubljani (Soba rektorjev).

19. september 2016 | Študij

Dvig sklepov Komisije za študijsko področje z dne 15.9.2016

Obveščamo vas, da bo sklepe Komisije za študijsko področje z dne 15.9.2016, možno prevzeti v ponedeljek, 19.9.2016 od 14:00 do 15:00 ure v študentskem referatu (dvoriščna stavba, Aškerčeva 9, Ljubljana).

16. september 2016 | Študij

Poročilo ob zaključku mednarodne CEEPUS poletne šole 2016

Mednarodno CEEPUS poletno šolo 2016, ki je potekala od 17. do 23. avgusta 2016 v Ljubljani, je organizirala mreža CIII-SI-0611-05-1516 v sodelovanju s Fakulteto za farmacijo, Univerze v Ljubljani. Šola je potekala v prostorih Fakultete za farmacijo in Dijaškega doma Ivana Cankarja v Ljubljani. Sodelovalo je 56 udeležencev iz 6 držav (Slovenija, Hrvaška, Bosna in Hercegovina, Srbija, Češka in Avstrija).

14. september 2016 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Poročila, CEEPUS

Zagovor magistrske naloge, Klementina Berce, univ. dipl. kem., absolventka Univerzitetnega znanstvenega podiplomskega študija Biomedicina - znanstveno področje Klinična Biokemija, 26. 9. 2016

Vabimo Vas na zagovor magistrske naloge, ki jo bo zagovarjala Klementina BERCE, univ. dipl.kem., absolventka Univerzitetnega znanstvenega podiplomskega študija Biomedicina - znanstveno področje Klinična biokemija, z naslovom »SPREMLJANJE UČINKOVITOSTI KELACIJE NAKOPIČENEGA ŽELEZA IZ TELESA Z DOLOČITVIJO KONCENTRACIJE FERITINA«.

14. september 2016 | Študij