Štipendije DAAD za študijsko leto 2020/2021

Nemška akademska služba za izmenjavo (DAAD) tudi za študijsko leto 2020/21 ponuja različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Več informacij v celotni objavi novice.

08. oktober 2019 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Študentske CEEPUS štipendije za letni semester 2019/20

Razpisane so študentske CEEPUS štipendije v trajanju od 1-3 mesecev na univerzah Graz, Szeged, Beograd, Gdansk, Sarajevo in Bratislava. Interesenti naj se zglasijo pri prof. S. Srčiču. Rok prijave je 30. oktober 2019.

03. oktober 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije, CEEPUS

Predstavitev štipendij Nemške akademske službe za izmenjavo (DAAD)

Vas zanimata študij ali raziskovanje v Nemčiji? Nemška akademska služba za izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Več informacij v celotni objavi novice.

21. marec 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Alumni, Štipendije

Izdelava magistrske naloge na Research Center Pharmaceutical Engineering (RCPE), Graz

Možnost izdelave magistrske naloge »In Vitro solid state characterization of novel solid dispersions for drug delivery through the lungs« v Grazu. Informacije dobite pri prof. Stanku Srčiču.

21. november 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

CEEPUS štipendije, letni semester 2018/19: rok 15. 10. 2018

Razpisane so CEEPUS štipendije za dodiplomske in podiplomske študente. Vse informacije dobite pri prof. dr. Stanku Srčiču.

03. oktober 2018 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije, CEEPUS

Mehika, 2 štipendiji 2019 (rok za prijavo: 28.9.2018)

Vlada MEHIKE razpisuje 2 (dve) štipendiji za državljane Republike Slovenije za pričetek študija marca 2019. Več podrobnosti si prosimo preberite v celotni objavi novice.

17. avgust 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Razpisane štipendije Nemške akademske službe za izmenjavo DAAD za študijsko leto 2019/20

Ponujene so različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Prijaviti se je potrebno preko portala DAAD. Roki za prijavo so navedeni v priloženem dokumentu.

17. julij 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Ministrstvo za šolstvo, kulturo, šport, znanost in tehnologijo Japonske (MEXT) razpisuje štipendije za podiplomski raziskovalni, dodiplomski in višješolski strokovni študij na Japonskem

Rok za prijavo je 12. junij 2018. Podrobnosti razpisa lahko najdete v objavi celotne novice. Vabljeni.

21. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Mednarodna parlamentarna štipendija nemškega zveznega parlamenta (IPS)

Rok za prijavo je 30. junij 2018.

21. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Štipendija za doktorski študij imunologije na National University of Singapore/Nanyang Technological University

Rok za prijavo je 15.5 oziroma 31.7.2018. Več informacij se nahaja v letaku in priloženem dokumentu.

08. maj 2018 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije