Zagovor doktorske disertacije, Krištof Bozovičar, univ. dipl. inž. živ. tehnol., 9. 7. 2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Krištof Bozovičar, univ. dipl. inž. živ. tehnol., zagovarjal doktorsko disertacijo v petek, 9. julija 2021, ob 14. uri, preko orodja MS Teams. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do srede, 7. julija 2021, do 13. ure.

05. julij 2021 | Študij

OBVESTILO DELOVANJU KNJIŽNICE

Spoštovani študenti UL FFA Vse od razglasitve epidemije novega korona virusa covid-19 so v Sloveniji nastale nove razmere, ki vplivajo tudi na delo na UL Fakulteti za farmacijo. Študente UL FFA obveščamo, da se kljub nastalim razmeram prilagajamo vsem zapisanim ukrepom, v najboljši možni veri, za zajezitev širjenja novega korona virusa. Pri delu knjižnice upoštevamo priporočila NIJZ: https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/knjiznice.pdf, ki omogočajo varno izmenjavo za uporabnike, kot tudi za zaposlene v knjižnici. Uporaba do prostega dostopa do knjižnega gradiva zaenkrat še ne bo možna. Izposoja gradiva je možna le ob predhodni rezervaciji gradiva preko COBISS-a, oz., po telefonu, ali po e-pošti knjiznica@ffa.uni-lj.si ter po prejetem obvestilu, da je naročeno gradivo pripravljeno za prevzem v knjižnici. Uporaba čitalniških prostorov za študij, in s tem študijskih obveznosti, zaenkrat ni možna in bo potekalo na prilagojen način, s predhodnim naročanjem gradiva po e-pošti, rezervacijo gradiva po telefonu in dogovoru. ​ Uporaba mask za študente od 1. 10. 2020: Od navedenega datuma naprej morajo vsi študenti UL FFA imeti svojo masko v zaprtih prostorih. Uporabljati jo je potrebno na ustrezen način, upoštevati je potrebno ustrezno higieno rok. Študenti bodite odgovorni do sebe in drugih. Zato pozivamo, naj vsi študente ravnajo odgovorno, skrbno spremljajo obvestila in sledijo navodilom, ki vam jih posreduje UL FFA. Prosimo, za strpnost in skrbite za svoje zdravje ter za zdravje bližnjih. Najlepša hvala za razumevanje

05. julij 2021 | Knjižnica

Zagovor doktorske disertacije, Žane Temova Rakuša, mag. farm., 2.7. 2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Žane Temova Rakuša, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v petek, 2. julija 2021, ob 14. uri, v predavalnici P1 na UL FFA.

29. junij 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Ema Valentina Brovč, mag. farm., 2.7. 2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Ema Valentina Brovč, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo v petek, 2. julija 2021, ob 11. uri, v predavalnici PD/ dvoriščna predavalnica na UL FFA.

29. junij 2021 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Žan Toplak, mag. farm., 28. 6. 2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Žan Toplak, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo v ponedeljek, 28. junija 2021, ob 11. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ŽAN TOPLAK. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do četrtka, 24. junija 2021, do 13. ure.

23. junij 2021 | Študij

Prijava za vpis na interdisciplinarni doktorski študijski program Biomedicina za štud.l. 2021/22

Rok za oddajo je 10. 8. 2021. Več najdete na: https://www.uni-lj.si/doktorska_sola/razpis/razpis2122/.

22. junij 2021 | Študij

Prijava za vpis na magistrski študijski program Industrijska farmacija in magistrski študijski program Laboratorijska biomedicina za štud. l. 2021/22

Rok za oddajo prijave je 10. 9. 2021. Več najdete na: https://www.uni-lj.si/studij/prijavno-sprejemni-postopki/magistrski/.

22. junij 2021 | Študij

Financiranje študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini za leto 2021: rok za prijavo 30.6.2021

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije je dne 30. 12. 2020 na spletni strani objavil razpis za financiranje študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini za leto 2021 (299. javni razpis). Rok za prijavo na razpis je 30. 6. 2021, sredstva pa so trenutno še na voljo.

21. junij 2021 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Zagovor doktorske disertacije, Maša Kenda, mag. farm., 24. 6. 2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo Maša Kenda, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv motilcev endokrinega sistema na delovanje imunskega sistema in celične adhezijske procese«. Javni zagovor bo v četrtek, 24. junija 2021, ob 14. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat MAŠA KENDA. Zainteresirana javnost pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo na elektronski naslov: doktorski.studij@ffa.uni-lj.si, najkasneje do srede, 23. junija 2021, do 13. ure.

21. junij 2021 | Študij

Pozor, HUD razpis!

15. junija 2021 se je odprl HUD RAZPIS za netehnološke inovacije Univerze v Ljubljani: Inovacije za izzive družbe. Namenjen je študentom 1. in 2. stopnje ter ekipam študentov in jim bo ponudil priložnost za snovanje in predstavitev idej, rešitev, pa tudi potencialnih inovacij, ki bodo naslavljale izzive t.i. nove realnosti, ki smo jih poimenovali »Naprej k človeku«.

16. junij 2021 | Študij