Vabilo na on-line delavnico: COMMUNICATING YOUR SCIENCE EFFECTIVELY

Vabimo vas na webinar z naslovom Communicating Your Science Effectively / Komuniciranje znanosti – učinkovito pisno in ustno sporočanje, ki bo 17. 2. 2021 od 15:00 do 16:00, izvajalec bo dr. David Peralta. Webinar bo izveden v angleškem jeziku.

11. februar 2021 | Študij, Raziskave, Karierni centri

Javno nastopno predavanje, izr. prof. dr. Rudi Verovnik: 15. 2. 2021

UL BF obvestilo o javnem predavanju izr. prof. dr. Rudija Verovnika, pred izvolitvijo v naziv redni profesor.

10. februar 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Javno nastopno predavanje, izr. prof. dr. Blaž Mavčič, dr. med.: 19. 2. 2021

UL MF obvestilo o javnem nastopnem predavanju izr. prof. dr. Blaža Mavčiča, dr. med. v postopku izvolitve v naziv rednega profesorja za področje ortopedija.

10. februar 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Vodene spletne vadbe »Športno izpitno obdobje na ZOOMu«

V organizaciji Centra za obštudijsko dejavnost od 18. januarja potekajo vodene spletne vadbe »Športno izpitno obdobje na ZOOMu«, in sicer pilates, joga, kardio/funkcionalna, bootcamp, vadba z lastno težo, stretching. Vabljeni študentke in študentje, da se jim v zadnjem tednu izpitnega obdobja (9. 2.–12. 2.) pridružijo. Več informacij v celotnem obvestilu.

10. februar 2021 | Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta – m/ž. Rok za prijavo je 28. 2. 2021

04. februar 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Informativni dan UL FFA 2021

Naše študijske programe boste lahko spoznali v obliki kratkih splošnih predstavitev v naslednjih terminih: v petek, 12. februarja 2021, ob 10. uri, v petek, 12. februarja 2021, ob 13. uri in v soboto, 13. februarja 2021, ob 10. uri. Predstavitve vseh študijskih programov bomo izvajali v živo preko spletne platforme Zoom (povezava bo objavljena v kratkem), kjer bodo na voljo tudi vsa predstavitvena gradiva, brošure, videi, vključili pa se boste lahko tudi v klepetalnice z našimi študenti, alumni in pedagogi. Za vas smo pripravili tudi presenečenje – nagradno igro!

03. februar 2021 | Fakulteta

2. ŠSSFD virtualni mini-simpozij: Cepivo proti SARS-CoV-2: korak do normalnega življenja

Naši predavatelji prof. dr. Borut Štrukelj, izr. prof. dr. Tomaž Bratkovič in asist. dr. Urška Nabergoj Makovec vam bodo natančneje razložili, kako cepiva proti COVID-19 delujejo, kako je mogoče, da so bila razvita tako hitro in zakaj jih kot družba nujno potrebujemo. Simpozij bo potekal na YouTubu. Predavateljem boste prek platforme “Slido” lahko zastavljali vprašanja in glasovali za najboljša vprašanja drugih poslušalcev. Tako boste sodelovali tudi na virtualni okrogli mizi, ki bo sledila predavanjem. Dogodek bo v ponedeljek, 15.2.2021, ob 17. uri. Povezava do predvajanja v živo bo na voljo v naslednjih dneh.

03. februar 2021 | Fakulteta

Razpis Erasmus+ SMS 2021-2022: rok 7. 3. 2021

Odprt je javni razpis za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom študija v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2021-2022. Na razpis je možno prijaviti mobilnosti z namenom študija v tujini, ki bodo izvedene od 1. junija 2021 do najkasneje 30. septembra 2022. Rok za oddajo vlog je na UL FFA je 7. 3. 2021. Podrobnejša navodila so objavljena v celotni novici ter priloženem dokumentu.

02. februar 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje, ERASMUS

Zagovor doktorske disertacije, Eva Shannon Schiffrer, mag. farm., 5. 2. 2021

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo EVA SHANNON SCHIFFRER, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom »Sinteza in biokemijsko vrednotenje nepeptidnih reverzibilnih in ireverzibilnih zaviralcev imunoproteasoma« v petek, 5. februarja 2021, ob 15. uri, preko orodja MS Teams. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do četrtka, 4. 2. 2021, do 13. ure.

01. februar 2021 | Študij

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent z doktoratom - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta z doktoratom – m/ž. Rok za prijavo je 9. 2. 2021

01. februar 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta