Javno nastopno predavanje, izr. prof. dr. Rudi Verovnik: 15. 2. 2021

UL BF obvestilo o javnem predavanju izr. prof. dr. Rudija Verovnika, pred izvolitvijo v naziv redni profesor.

10. februar 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Informativni dan UL FFA 2021

Naše študijske programe boste lahko spoznali v obliki kratkih splošnih predstavitev v naslednjih terminih: v petek, 12. februarja 2021, ob 10. uri, v petek, 12. februarja 2021, ob 13. uri in v soboto, 13. februarja 2021, ob 10. uri. Predstavitve vseh študijskih programov bomo izvajali v živo preko spletne platforme Zoom (povezava bo objavljena v kratkem), kjer bodo na voljo tudi vsa predstavitvena gradiva, brošure, videi, vključili pa se boste lahko tudi v klepetalnice z našimi študenti, alumni in pedagogi. Za vas smo pripravili tudi presenečenje – nagradno igro!

03. februar 2021 | Fakulteta

2. ŠSSFD virtualni mini-simpozij: Cepivo proti SARS-CoV-2: korak do normalnega življenja

Naši predavatelji prof. dr. Borut Štrukelj, izr. prof. dr. Tomaž Bratkovič in asist. dr. Urška Nabergoj Makovec vam bodo natančneje razložili, kako cepiva proti COVID-19 delujejo, kako je mogoče, da so bila razvita tako hitro in zakaj jih kot družba nujno potrebujemo. Simpozij bo potekal na YouTubu. Predavateljem boste prek platforme “Slido” lahko zastavljali vprašanja in glasovali za najboljša vprašanja drugih poslušalcev. Tako boste sodelovali tudi na virtualni okrogli mizi, ki bo sledila predavanjem. Dogodek bo v ponedeljek, 15.2.2021, ob 17. uri. Povezava do predvajanja v živo bo na voljo v naslednjih dneh.

03. februar 2021 | Fakulteta