12. marec 2021 | Fakulteta, Odlok o začasni prepovedi zbiranja

Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih – nov odlok

12. marec 2021 | Fakulteta, Odlok o začasni prepovedi zbiranja

Javna objava prostega delovnega mesta: Samostojni strokovni delavec VII/2 (II) - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega delavca VII/2 (II) – m/ž. Rok za prijavo je 21. 3. 2021.

04. marec 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Marec mesec kulture in umetnosti

Mesec marec je na Centru za obštudijsko dejavnost tradicionalno posvečen dogodkom na področju kulture in umetnosti. Študenti in študentke boste na delavnici spletnega komuniciranja s Ksenijo Benedetti lahko izvedeli vse o kulturi obnašanja na spletu, prek spleta potovali v najznamenitejše muzeje pri nas in po svetu, se vključili v kulturni zoom kviz, spoznali prejemnice in prejemnike najvišjih umetniških priznanj Univerze v Ljubljani ter uživali v stand-up večeru z Gašperjem Bergantom in Maticem Kokošarjem.

03. marec 2021 | Študij

VOLITVE REKTORJA za obdobje 2021-2025

V skladu s Sklepom o začetku postopka za izvolitev rektorja Univerze v Ljubljani za obdobje 2021-2025 so lahko senati članic Univerze v Ljubljani do četrtka, 25. februarja 2021 do 12. ure, Volilni komisiji Univerze v Ljubljani posredovali obrazložene predloge kandidatov za rektorja. V skladu s predpisanim načinom je prispelo pet predlogov za štiri kandidate, in sicer za prof. dr. Igorja Lukšiča (predlog z UL FDV), prof. dr. Gregorja Majdiča (predlog z UL VF), prof. dr. Igorja Papiča (predlog z UL FE in UL FKKT), prof. dr. Antona Ramšaka (predlog z UL FMF). Vsi kandidati izpolnjujejo formalne pogoje za kandidaturo in z njo tudi soglašajo. Javne predstavitve vseh štirih kandidatov bodo potekale v treh terminih, in sicer v sredo 24. 3. 2021 ob 16. uri, v četrtek 25. 3. 2021 ob 16. uri in v petek, 26. 3. 2021 ob 16. uri, prek spletnih povezav zoom. Kandidati morajo svoje programe poslati volilni komisiji najpozneje do 15. 3. 2021 do 12.00 ure. Programe kandidatov bomo objavili na spletni strani Univerze v Ljubljani 15. 3. 2021 po 15. uri. Novico dopolnjujemo z dodatnimi informacijami.

26. februar 2021 | Fakulteta

Oddaja vlog za Komisijo za študijsko področje

Komisija za študijsko področje Študente obveščamo, da morajo oddati vlogo za Komisijo za študijsko področje, ki bo potekala v mesecu aprilu/maju 2021, do četrtka, 15. aprila 2021, do 24:00 preko informacijskega sistema VIS; nato pa morajo natisnjeno in podpisano vlogo z dokazili oddati še v študentskem referatu (dvorišča stavba, visoko pritličje – desno, Aškerčeva cesta 9) do najpozneje petka, 16. aprila 2021 do 13:00 ure (ne glede na način dostave).

22. februar 2021 | Študij