POZIV KATEDRAM ZA IZVEDBO VOLITEV ČLANOV SENATA IZ VRST PREDSTAVNIKOV KATEDER za mandatno obdobje 2021 – 2025

V priloženem dokumentu objavljamo postopke za izvedbo volitev članov Senata UL FFA iz vrst predstavnikov kateder. Novico bomo dopolnjevali, zato jo prosimo spremljajte. Morebitna vprašanja lahko naslovite na komisijo za izvedbo volitev članov Senata UL FFA, na elektronski naslov: kakovost@ffa.uni-lj.si.

16. april 2021 | Fakulteta

Vabilo na predavanje "Presejalni test z rentgensko difrakcijo na kristalih glavne proteaze razkril zaviralce virusa SARS-CoV-2"

Vabimo vas na 4. predavanje iz sklopa "Kolokviji na IJS" v letu 2020/21, ki bo v petek, 16. aprila 2021, ob 13. uri. Predavanje bo v spletnem konferenčnem sistemu Zoom. Podrobnosti so objavljene v celotni objavi vabila.

14. april 2021 | Fakulteta, Predavanje

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent z doktoratom - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta z doktoratom – m/ž. Rok za prijavo je 29.4. 2021

13. april 2021 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Wings for Life, dobrodelni tek

Dragi študentje, 9. maja ob 13.00 tečemo za tiste, ki ne morejo! Na Wings for Life World Run vsi udeleženci štartajo ob natanko istem času, po vsem svetu. Ni pomembno, ali ste poklicni športnik, ljubitelj teka ali popolni začetnik. Ciljne črte ni. Startnina znaša 15€ na osebo. Na tek se lahko prijavite na naslednji povezavi: https://www.wingsforlifeworldrun.com/sl. Ostale podrobnosti so objavljene v celotni novici.

12. april 2021 | Študij

Vabilo na brezplačne spletne dogodke v okviru progama Mesec zdravja - april 2021

Posebne razmere, v katerih smo že dobro leto, so nas še bolj opozorile, kako pomembno je zdravje in zdrav življenjskih slog posameznice oz. posameznika. O naravnih priložnostih za krepitev imunskega sistema, samoohranitvenih ukrepih v samoizolaciji, zdravi prehrani in prehranskih navadah, ustreznih navadah za kakovosten spanec, pravilnem pristopu h gibanju in vadbam bodo na dogodkih Meseca zdravja (april 2021), spregovorili uveljavljeni strokovnjaki in strokovnjakinje. Za dodatno gibalno motivacijo sprejmite izziv »V 30 dneh peš okoli sveta«, ki vabi vse udeleženke in udeležence k beleženju korakov za dosego skupnega cilja – 20.000.000 korakov v mesecu aprilu. Več informacij in način prijave najdete v celotni objavi novice.

09. april 2021 | Študij, Šport

Tretji teden zveze EUTOPIA 12.–16. 4. 2021

V tednu od 12. do 16. 4. 2021 bo potekal tretji teden zveze EUTOPIA, ki ga tokrat organizira Univerza v Göteborgu. Vabljeni k udeležbi na seminarjih, delavnicah in drugih dogodkih. Na dogodek se je potrebno prijaviti. Več informacij v celotni novici.

09. april 2021 | Fakulteta, Študij

Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije: SAMOTESTIRANJE, HITRO TESTIRANJE ALI TESTIRANJE OB PREISKOVANCU?

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani (UL FFA) vljudno vabi na Strokovno izpopolnjevanje s področja farmacije na temo Samotestiranje, hitro testiranje ali testiranje ob preiskovancu?, ki bo potekalo 15., 16. in 22. junija 2021.

08. april 2021 | Fakulteta

Vabilo na javno predavanje izr. prof. dr. Tatjana Devjak, pred izvolitvijo v naziv redne profesorice

UL PEF vabi na javno predavanje, ki ga bo imela izr. prof. dr. TATJANA DEVJAK, prof. pedag., pred izvolitvijo v naziv redna profesorica za področje pedagogika. Predavanje bo v četrtek, 15.4.2021 ob 12.30 uri v spletnem okolju ZOOM, povezava je objavljena v celotni objavi novice.

08. april 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja

Vabilo na okroglo mizo: Prepoznavanje in preprečevanje nasilja v akademskem okolju

Karierni centri UL vabijo na okroglo mizo, na kateri se bomo pogovarjali o problematiki nasilja v akademskem okolju. Univerza v Ljubljani si želi ustvarjati okolje, v katerem se spoštuje dostojanstvo študentk in študentov ter zaposlenih. V letu 2020 so Univerzo v Ljubljani pretresli dogodki razkritij, ki nakazujejo, da je potreben večji poudarek ozaveščanju v zvezi z razumevanjem koncepta »dostojanstva«. Na dogodek se je potrebno prijaviti, vse podrobnosti v celotni objavi novice.

07. april 2021 | Študij, Karierni centri

Javno predavanje, izr. prof. dr. MARTIN DOBEIC, dr. vet. med., 14. 4. 2021

UL VF obvešča, da bo imel izr. prof. dr. MARTIN DOBEIC, dr. vet. med. pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja javno predavanje z naslovom: »Pomen animalne higiene v javnem zdravju in zaščiti živali« v sredo 14. aprila 2021, ob 12.00 uri, videokonferenčno preko aplikacije ZOOM.

07. april 2021 | Fakulteta, Inavguracijska predavanja