Pridruži se Društvu VTIS na dogodku VTIS Roadshow: Vse o študiju v tujini, ki bo potekal virtualno v sredo, 8.12.2021 ob 19.00 uri (CET).

Te mika študij v tujini? Iščeš nasvete, kako se uspešno vpisati na študij v tujini? Te zanimajo zgodbe in izkušnje Slovencev, ki so študij in življenje v tujini izkusili na lastni koži? Društvo VTIS v decembru organizira tradicionalni dogodek, na katerem bodo članice in člani VTISa delili svoje zgodbe, izkušnje in praktične nasvete. Obvezne so prijave. Več v novici.

30. november 2021 | Mednarodno sodelovanje

RAZISKOVALNI DAN FAKULTETE ZA FARMACIJO 2021

​Ponovno vljudno vabljeni na fakultetno prireditev v okviru »Tedna Univerze v Ljubljani«,ki bo jutri, 1. decembra 2021, s pričetkom ob 8.30.

30. november 2021 | Fakulteta

3P: Pripravljeni na podjetniško pot?

Morda razmišljate o lastni podjetniški poti? Bi radi uresničili svojo idejo ali hobi, pa ne veste, kako? Se sprašujete, ali je podjetniška pot prava za vas? Kako se tega lotevajo drugi? Ali pa bi le radi spoznali, kaj vse obsega podjetništvo? Potem ne zamudite že tradicionalnega dogodka 3P: Pripravljeni na podjetniško pot?, ki bo potekal v sredo, 24. novembra 2021, ob 16.00 na spletu.

18. november 2021 | Študij, Karierni centri

Vabilo na Virtualni karierni sejem 2021

Od 22. do 28. novembra bo potekal Virtualni karierni sejem 2021 za srednješolce, na katerem se bo s ponosom predstavila tudi naša fakulteta. Več informacij in vstop na sejem na https://karierni-sejem.si/.

18. november 2021 | Fakulteta

Razpis za vodstvo ŠS FFA 2021

Objavljamo obvestilo Študentskega sveta Fakultete za farmacijo. "Odpiram razpis za vodstvo Študentskega sveta Fakultete za farmacijo (ŠS FFA), pridružene člane ŠS FFA in predstavnike študentov v organih UL FFA." Poziv in roki so dostopni v objavi celotne novice.

18. november 2021 | Študij

Komisija za študijsko področje – februar 2022

Študente obveščamo, da morajo oddati vlogo za Komisijo za študijsko področje, ki bo potekala v mesecu februarju 2022, do četrtka, 20. januarja 2022, do 24:00 preko informacijskega sistema VIS; nato pa morajo natisnjeno in podpisano vlogo z dokazili oddati še v študentskem referatu (dvorišča stavba, visoko pritličje – desno, Aškerčeva cesta 9) do najpozneje petka, 21. januarja 2022 do 13:00 ure (ne glede na način dostave). Navodila so dostopna v celotni objavi novice.

15. november 2021 | Študij

Štipendije za raziskovalni obisk v tujini: 2022 ASEF Junior Fellows - Research Abroad

Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija (ASEF) je objavila razpis 2022 ASEF Junior Fellows - Research Abroad, ki slovenskim študentkam in študentom omogoča priložnost 10-tedenskega raziskovalnega obiska v tujini na prestižnih univerzah po svetu. Več informacij o razpisu in prijavnica je na voljo na tej povezavi: https://bit.ly/3lR1GwV. Prijave se zaprejo 22. novembra 2021.

08. november 2021 | Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Master level traineeship proposals at University of Lorraine, France

Iz Univerze Lorraine v mestu Nancy v Franciji vabijo študente k prijavi na prakso, v okviru katere lahko opravljajo raziskovalno delo za zaključno nalogo v obdobju med januarjem in julijem 2022.

08. november 2021 | Študij, Mednarodno sodelovanje

25. Ljubljanski maraton

Maratonke in maratonci UL FFA, čestitamo vam za udeležbo na maratonu in pretečene kilometre. Bravo! Vodstvo UL FFA

08. november 2021 | Fakulteta

StroKovni VEČERI: DigitalnA preobrazbA v farmacijI

Slovensko farmacevtsko društvo (SFD) v sodelovanju z UL FFA organizira strokovne večere, posvečene DigitalnI preobrazbI v farmaciji. Strokovni večeri bodo potekali ob sredah od 10. 11. 2021 do 1. 12. 2021. Več v novici.

04. november 2021 | Fakulteta