Športno rekreativna prireditev 26. Decathlon Študentski tek na grad

Prireditev bo potekala v torek, 28. maja 2019, v Ljubljani. Študentski tek na grad je dogodek, ki je v prvi vrsti namenjen študentom. Od leta 2016 je organiziran tudi kot dobrodelna prireditev: zbirali bomo prehrambne izdelke in izdelke za osebno higieno za družine v stiski v Sloveniji.

22. maj 2019 | Študij, Šport

Razpis Pokala Zdrave zabave v veslanju v zmajevih čolnih 2019

V sklopu 26. študentskega teka na grad bo v torek, 28. 5. 2019 potekal Pokal Zdrave zabave v veslanju z zmajevimi čolni. Pravico nastopa imajo študenti s statusom v študijskem letu 2018/19 ter zaposleni na višješolskih in visokošolskih izobraževalnih zavodih. Rok prijave: 24. 5. 2019.

22. maj 2019 | Fakulteta, Šport

Predavanje alumne UL FFA ga. Jerice Zupan, mag.farm., MBA

V petek, 17. 5. 2019, je v okviru programa Evropske komisije Back to University UL FFA obiskala Jerica Zupan, mag.farm., MBA in imela predavanje z naslovom »Evropska Unija in njene institucije, farmacevtski sektor v EU in evropske parlamentarne volitve". V predavanju je predstavila tudi program JRC »Collaborative Doctoral Partnership«.

21. maj 2019 | Fakulteta, Predavanje, Alumni

Razpis državnega univerzitetnega prvenstva v triatlonu za študijsko leto 2018/19

Obveščamo vas, da je skladno z letnim programov državnih univerzitetnih prvenstev v letu 2019 razpisano državno univerzitetno prvenstvo v triatlonu za študijsko leto 2018/19. Tekmovanje bo potekalo v soboto, 25. 5. 2019 s pričetkom ob 13h na MNZ plaži, Debeli Rtič, 6280 Ankaran. Rok za prijavo je sreda, 22. 5. 2019 do 24:00.

20. maj 2019 | Fakulteta, Šport

Javno preizkusno predavanje pred izvolitvijo v naziv docentke za področje farmacevtske tehnologije in biofarmacije, dr. Tina Trdan Lušin, mag. farm

Predavanje z naslovom "Metode sproščanja/raztapljanja zdravilnih učinkovin: pregled regulatornih in biorelevantnih metod" bo v četrtek, 30. maja 2019, ob 11. uri, v predavalnici P1, UL FFA (pritličje) Aškerčeva c. 7, Ljubljana.

20. maj 2019 | Fakulteta, Predavanje

Delovanje sistema VIS v petek, 17. 5. 2019

Obveščamo vas, da zaradi obsežnejših tehničnih del na infrastrukturi dostop do študijskega informacijskega sistema VIS za I. in II. stopnjo ne bo možen v petek, 17. maja 2019, predvidoma v času od 10. do 14. ure. Dostop do spletne aplikacije bo po zaključku del preusmerjen na nov naslov.

16. maj 2019 | Študij

Projektni natečaj za novogradnjo UL FFA

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo (FS) in Fakulteta za farmacijo (FFA) želijo s predvidenim posegom zaključiti gradnjo v območju novega univerzitetnega središča Brdo, kjer se že nahajajo Biotehniška fakulteta (BF), Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo (FKKT) ter Fakulteta za računalništvo in informatiko (FRI).

16. maj 2019 | Fakulteta

Erasmus+ usposabljanje 21. - 25. Oktober 2019: "Together is Better"; Interprofessional learning and Cooperation in the field of Health

Več informacij najdete na spletni povezavi na naslovu http://staffmobility.eu/staffweek/together-better-interprofessional.

13. maj 2019 | Fakulteta

EAHP-EPSA Student Science Award

Information about the EAHP-EPSA Student Science Award for dissemination to potential applicants. Please find more information in full published news.

10. maj 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Na fakulteti so za študente potekale delavnice v okviru dogodka Teden mehkih veščin

Med 1. 4. in 11. 4. je na Fakulteti za farmacijo potekal Teden mehkih veščin. Šlo je za delavnice s poudarkom na treningu nestrokovnih sposobnosti, kot so delo v skupini, upravljanjem s časom in stresom,… Dogodek je organiziralo Društvo študentov farmacije Slovenije (DŠFS) ob pomoči Evropske zveze študentov farmacije (EPSA). Skupaj se je zvrstilo 10 treningov v režiji šestih trenerjev.

09. maj 2019 | Študij, DŠFS