Predavanje alumne UL FFA ga. Jerice Zupan, mag.farm., MBA

V petek, 17. 5. 2019, je v okviru programa Evropske komisije Back to University UL FFA obiskala Jerica Zupan, mag.farm., MBA in imela predavanje z naslovom »Evropska Unija in njene institucije, farmacevtski sektor v EU in evropske parlamentarne volitve". V predavanju je predstavila tudi program JRC »Collaborative Doctoral Partnership«.

21. maj 2019 | Fakulteta, Predavanje, Alumni

Predstavitev štipendij Nemške akademske službe za izmenjavo (DAAD)

Vas zanimata študij ali raziskovanje v Nemčiji? Nemška akademska služba za izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji. Več informacij v celotni objavi novice.

21. marec 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Alumni, Štipendije