Strokovna ekskurzija zaposlenih na UL FFA

Sodelavci UL FFA smo se v začetku septembra udeležili strokovne ekskurzije na Koroško. Obiskali smo enoto podjetja Lek d. d. v Prevaljah in se udeležili vožnje s splavom. Več podrobnosti o poteku ekskurzije zaposlenih objavljamo v pripetem dokumentu.

17. september 2019 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: samostojni strokovni delavec - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega delavca VII/I. Rok za prijavo je 27. 9. 2019.

13. september 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Pozdrav brucem 2019

Vabimo vas na sprejem brucev v torek, 1. oktobra 2019, v predavalnici PD, vhod s parkirnega prostora za glavno stavbo FFA, in sicer ob 13:00 uri za program EM Farmacija in ob 14:30 uri za program UN Kozmetologija in UN Laboratorijska biomedicina. Tradicionalni sprejem brucev se bo nadaljeval pred zgradbo Univerze v Ljubljani s slavnostnim odprtjem novega študijskega leta ob 16. uri.

10. september 2019 | Fakulteta, Študij

Komisija za študijsko področje, 23. 9. 2019: Obravnava vlog za izjemni vpis v višji letnik in ostalih vlog v študijskem letu 2019/20

Študente obveščamo, da preko sistema VIS oddajo prošnjo za Komisijo za študijsko področje, ki bo v ponedeljek, 23. septembra 2019. Navodilo in roke za oddajo prošenj objavljamo v celotni novici.

06. september 2019 | Študij

Noč raziskovalcev na Fakulteti za farmacijo: 27. september 2019

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani 27. septembra 2019 organizira aktivnosti v okviru Evropske noči raziskovalcev 2019-2020, Humanistika, to si ti! Dogodek je namenjen širši javnosti – predvsem pa mlajšim/mladim, ki jih zanima raziskovanje, delovanje znanosti in njen pomen za naša življenja. Obiskovalci Noči raziskovalcev bodo lahko sodelovali v zanimivih poskusih in krajših delavnicah, kot so priprava zdravil in slončkove zobne paste, srebrovo zrcalo in še marsikaj drugega, ogledih laboratorijev, se družili z raziskovalci in tako lažje spoznali različne vidike zelo zanimivega poklica raziskovalca in znanstvenika, ki mladim odpira vrsto kariernih možnosti.

05. september 2019 | Fakulteta

Zagovor doktorske disertacije, Jernej Grmaš, mag. farm., 9. 9. 2019

Obveščamo vas, da bo zagovor dela z naslovom »Vrednotenje kritičnih parametrov kakovosti pršil za nos in vitro« v ponedeljek, 9. septembra 2019 ob 13.00 uri, v predavalnici P1 / pritličje fakultete.

04. september 2019 | Študij

Vpisi na interdisciplinarni doktorski študijski program »BIOMEDICINA« v študijskem letu 2019/2020

V objavi obvestila vas obveščamo o terminih za vpis v prvi, drugi in tretji letnik, za vpis v dodatno leto in za ponovni vpis v prvi in drugi letnik. Podrobnejše informacije z navodili in pogoji za vpis se nahajajo v celotni objavi obvestila.

29. avgust 2019 | Študij

Sprejem za tuje študente Univerze v Ljubljani

30. septembra 2019 bo ob 10.00 uri v Zbornični dvorani UL potekal sprejem za tuje študente, vpisane v študijske programe Univerze v Ljubljani. Tujim študentom bodo predstavljene informacije o študiju na Univerzi v Ljubljani, obštudijske in druge dejavnosti ter ostale uporabne informacije, vezane na bivanje v Sloveniji.

27. avgust 2019 | Študij

Mednarodno podiplomsko izobraževanje iz radiofarmacije 2019

Na Fakulteti za farmacijo UL v času od 26. avgusta do 6. septembra 2019 poteka vrhunsko mednarodno podiplomsko izobraževanje, na katerem so bodo zbrali farmacevti, kemiki in biokemiki iz celotne Evrope, da bi izpopolnili svoje znanje iz radiofarmacije.

23. avgust 2019 | Fakulteta, Študij

Vpisi v višje letnike, v dodatno leto in ponovni vpisi v letnik v študijskem letu 2019/20: od 26.8. do 30.9 2019

V dokumentu v prilogi najdete podrobne informacije, navodila in pogoje za vpis v višji letnik in za ponovni vpis v letnik, ter pogoje za napredovanje.

23. avgust 2019 | Študij