Strokovna ekskurzija zaposlenih na UL FFA

Sodelavci UL FFA smo se v začetku septembra udeležili strokovne ekskurzije na Koroško. Obiskali smo enoto podjetja Lek d. d. v Prevaljah in se udeležili vožnje s splavom. Več podrobnosti o poteku ekskurzije zaposlenih objavljamo v pripetem dokumentu.

17. september 2019 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: samostojni strokovni delavec - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega delavca VII/I. Rok za prijavo je 27. 9. 2019.

13. september 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Pozdrav brucem 2019

Vabimo vas na sprejem brucev v torek, 1. oktobra 2019, v predavalnici PD, vhod s parkirnega prostora za glavno stavbo FFA, in sicer ob 13:00 uri za program EM Farmacija in ob 14:30 uri za program UN Kozmetologija in UN Laboratorijska biomedicina. Tradicionalni sprejem brucev se bo nadaljeval pred zgradbo Univerze v Ljubljani s slavnostnim odprtjem novega študijskega leta ob 16. uri.

10. september 2019 | Fakulteta, Študij

Noč raziskovalcev na Fakulteti za farmacijo: 27. september 2019

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani 27. septembra 2019 organizira aktivnosti v okviru Evropske noči raziskovalcev 2019-2020, Humanistika, to si ti! Dogodek je namenjen širši javnosti – predvsem pa mlajšim/mladim, ki jih zanima raziskovanje, delovanje znanosti in njen pomen za naša življenja. Obiskovalci Noči raziskovalcev bodo lahko sodelovali v zanimivih poskusih in krajših delavnicah, kot so priprava zdravil in slončkove zobne paste, srebrovo zrcalo in še marsikaj drugega, ogledih laboratorijev, se družili z raziskovalci in tako lažje spoznali različne vidike zelo zanimivega poklica raziskovalca in znanstvenika, ki mladim odpira vrsto kariernih možnosti.

05. september 2019 | Fakulteta

Mednarodno podiplomsko izobraževanje iz radiofarmacije 2019

Na Fakulteti za farmacijo UL v času od 26. avgusta do 6. septembra 2019 poteka vrhunsko mednarodno podiplomsko izobraževanje, na katerem so bodo zbrali farmacevti, kemiki in biokemiki iz celotne Evrope, da bi izpopolnili svoje znanje iz radiofarmacije.

23. avgust 2019 | Fakulteta, Študij

Poletna šola za dijake na UL Fakulteti za farmacijo

V torek, 27. 8. 2019, od 11.00 do 12.45, bo na UL FFA potekal dogodek Poletna šola za dijake. V okviru 3 praktičnih delavnic bomo dijake seznanili z vsebino naših prvostopenjskih/enovitih študijskih programov: Enovit magistrski študij Farmacija ter Univerzitetna študijska programa Kozmetologija in Laboratorijska biomedicina.

23. avgust 2019 | Fakulteta, Študij

Javno inavguracijsko predavanje, izr. prof. dr. Mitja Kos

Obveščamo vas o javnem inavguracijskem predavanju, ki ga bo imel izr. prof. dr. Mitja Kos, pred izvolitvijo v naziv rednega profesorja. Predavanje z naslovom »Socialna farMacija«, bo v torek 27. 8. 2019, ob 14. uri, v dvoriščni predavalnici (Pd) UL FFA. Vljudno vabljeni.

01. avgust 2019 | Fakulteta, Predavanje

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Rok za prijavo je 26.7. 2019

27. junij 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Javna objava prostega delovnega mesta: Asistent – m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto asistenta. Rok za prijavo je 26. 7. 2019

27. junij 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Razpis za kandidate za mlade raziskovalce na Univerzi v Ljubljani v letu 2019

Univerza v Ljubljani objavlja Razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2019. Rok za prijavo je 17. junij 2019, do 13. ure. Kandidati prijavo oddajo elektronsko preko spletne aplikacije.

05. junij 2019 | Fakulteta, Raziskave, MR