Noč raziskovalcev na Fakulteti za farmacijo: 27. september 2019

Fakulteta za farmacijo Univerze v Ljubljani 27. septembra 2019 organizira aktivnosti v okviru Evropske noči raziskovalcev 2019-2020, Humanistika, to si ti! Dogodek je namenjen širši javnosti – predvsem pa mlajšim/mladim, ki jih zanima raziskovanje, delovanje znanosti in njen pomen za naša življenja. Obiskovalci Noči raziskovalcev bodo lahko sodelovali v zanimivih poskusih in krajših delavnicah, kot so priprava zdravil in slončkove zobne paste, srebrovo zrcalo in še marsikaj drugega, ogledih laboratorijev, se družili z raziskovalci in tako lažje spoznali različne vidike zelo zanimivega poklica raziskovalca in znanstvenika, ki mladim odpira vrsto kariernih možnosti.

05. september 2019 | Fakulteta

Razpis za kandidate za mlade raziskovalce na Univerzi v Ljubljani v letu 2019

Univerza v Ljubljani objavlja Razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2019. Rok za prijavo je 17. junij 2019, do 13. ure. Kandidati prijavo oddajo elektronsko preko spletne aplikacije.

05. junij 2019 | Fakulteta, Raziskave, MR