Evropska noč raziskovalcev na Fakulteti za farmacijo: Humanistika – to si ti!

V okviru vseevropskega projekta Evropska noč raziskovalcev smo v petek 27. 9. 2019 na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani pripravili različne aktivnosti za javnost, da bi ji predstavili delo raziskovalk in raziskovalcev zaposlenih v ustanovi.

03. oktober 2019 | Fakulteta

Študentske CEEPUS štipendije za letni semester 2019/20

Razpisane so študentske CEEPUS štipendije v trajanju od 1-3 mesecev na univerzah Graz, Szeged, Beograd, Gdansk, Sarajevo in Bratislava. Interesenti naj se zglasijo pri prof. S. Srčiču. Rok prijave je 30. oktober 2019.

03. oktober 2019 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije, CEEPUS

Komisija za študijsko področje – november 2019: obravnava vlog za dodelitev statusa in ostalih vlog

Rok za oddajo vlog z dokazili je sreda, 30. oktober 2019 do 10:00 ure (ne glede na način dostave) na UL FFA (študentski referat - dvorišča stavba, visoko pritličje – desno, Aškerčeva cesta 9).

03. oktober 2019 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Klemen Kodrič, mag. lab. biomed., 8. 10. 2019

Obveščamo vas, da bo zagovor dela z naslovom: »Vpliv izbranih transkripcijskih dejavnikov iz družine SOX in c-MYB na uravnavanje izražanja gena RANKL v kostnih celicah pri osteoporozi« v torek, 8. oktobra 2019 ob 15. uri, v predavalnici P1 / pritličje fakultete.

03. oktober 2019 | Študij

Javni poziv za zbiranje predlogov nagrajencev UL FFA v letu 2019

Komisija za nagrade in priznanja UL FFA poziva k oddaji predlogov, kateri morajo prispeti v tajništvo fakultete najkasneje do 25. 10. 2019.

24. september 2019 | Fakulteta

Prevzem sklepov Komisije za študijsko področje z dne 23. 9. 2019

Obveščamo vas, da boste o prevzemu sklepa Komisije za študijsko področje z dne 23. 9. 2019, v kolikor sklepa še niste prejeli v sistemu VIS, obveščeni po e-pošti.

24. september 2019 | Študij

Inovator.si? - Izobraževanje Pisarne za prenos znanja o intelektualni lastnini

19. septembra se je pri nas odvila izobraževalna delavnica Inovator.si?, ki jo je izvedla Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani. Praktična delavnica je bila namenjena študentom in raziskovalcem, ki se pri svojem delu srečujejo z vprašanji in izzivi zaščite intelektualne lastnine. Vodil jo je dr. Carsten Prusko, izkušen patentni zastopnik s področja zaščite medicinskih inovaciji, ki že vrsto let deluje v priznani nemški patentni družbi Zacco.

23. september 2019 | Fakulteta, Študij, Raziskave

Strokovna ekskurzija zaposlenih na UL FFA

Sodelavci UL FFA smo se v začetku septembra udeležili strokovne ekskurzije na Koroško. Obiskali smo enoto podjetja Lek d. d. v Prevaljah in se udeležili vožnje s splavom. Več podrobnosti o poteku ekskurzije zaposlenih objavljamo v pripetem dokumentu.

17. september 2019 | Fakulteta

Javna objava prostega delovnega mesta: samostojni strokovni delavec - m/ž

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za farmacijo, razpisuje prosto delovno mesto samostojnega strokovnega delavca VII/I. Rok za prijavo je 27. 9. 2019.

13. september 2019 | Fakulteta, Prosta delovna mesta

Pozdrav brucem 2019

Vabimo vas na sprejem brucev v torek, 1. oktobra 2019, v predavalnici PD, vhod s parkirnega prostora za glavno stavbo FFA, in sicer ob 13:00 uri za program EM Farmacija in ob 14:30 uri za program UN Kozmetologija in UN Laboratorijska biomedicina. Tradicionalni sprejem brucev se bo nadaljeval pred zgradbo Univerze v Ljubljani s slavnostnim odprtjem novega študijskega leta ob 16. uri.

10. september 2019 | Fakulteta, Študij