Splošne informacije o preprečevanju širjenja okužbe s SARS-CoV-2

Dokument v prilogi vsebuje splošne informacije in navodila za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom, uporabne povezave in navodilo o tem, kako ukrepa zaposleni, če zboli z znaki in s simptomi covid-19 (akutne okužbe dihal). Prosimo za upoštevanje.

10. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Obvestilo št. 2 – koronavirus COVID-19

Spoštovani študenti, zaposleni in izvajalci študijskega programa UL FFA, obveščamo vas, da bomo v skladu z izrečenim stališčem komisije UL študijski proces izvajali brez predvidenih prilagoditev, t.j. po ustaljenem (veljavnem) urniku. To obvestilo posodablja obvestilo, izdano dne 26. 2. 2020 in bo po potrebi posodobljeno.

29. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Pomembno obvestilo študentom - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL in namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov je objavljen v priloženem dokumentu.

26. februar 2020 | Fakulteta, Študij

Veleslalomska tekma ob 100. obletnici Univerze v Ljubljani: Kranjska Gora, 13. 3. 2020

Odprte so prijave na tekmovanje v alpskem smučanju za študente in zaposlene Univerze v Ljubljani. Podrobnosti preberite prosimo v objavi celotne novice ter v priloženem razpisu.

20. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Šport

Dobrodošli na INFORMATIVNIH DNEVIH Fakultete za farmacijo 2020

Vabljeni na Informativne dneve Fakultete za farmacijo 2020 v petek, 14. 2. 2020, ob 10.00 in ob 15.00, ter v soboto, 15. 2. 2020. Veselimo se srečanja z vami in vas pričakujemo.

06. februar 2020 | Fakulteta, Študij