Evropska zveza študentov farmacije (EPSA) poziva in vabi študente farmacije k oddaji svojih raziskovalnih rezultatov v obliki znanstvenih povzetkov za revijo EPSA Students Science Publication

Ste preživeli nešteto ur v laboratoriju in izvajali poskuse? Ste več dni sedeli za računalnikom, zbirali rezultate in sestavljali raziskovalni prispevek? Ali želite pokazati, kaj ste dosegli? Ne čakajte več, kajti samo za vas obstaja publikacija EPSA Students’ Scientific Publication (ESSP) - več informacij v celotni novici.

16. julij 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Novo- Razpis za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje za študijsko leto 2020/21

Rok za oddajo prijave za vpis v študijski program Industrijska farmacija in Laboratorijska biomedicina je 10. september 2020. Natančno navodilo je objavljeno v celotni objavi obvestila.

26. junij 2020 | Študij

Vpisi v študijskem letu 2020/21 – študijski programi 1. in 2. stopnje

V obvestilu o Vpisih v študijsko leto 2020/2021 v programe 1. in 2. stopnje objavljamo pomembne datume, navodila in pogoje, zato jih prosim skrbno preberite in upoštevajte. Želimo vam uspešen študij.

26. junij 2020 | Študij

Zagovor doktorske disertacije, Petra Draksler, mag. farm., 13. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo PETRA DRAKSLER, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Vpliv lastnosti polietilenoksida na načrtovanje in izdelavo ogrodnih tablet«. Javni zagovor bo v ponedeljek, 13. julija 2020 ob 13. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat PETRA DRAKSLER. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do petka, 10. 7. 2020 do 15. ure.

Zagovor doktorske disertacije, Nevenka Kragelj Lapanja, mag. farm., 7. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo NEVENKA KRAGELJ LAPANJA, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Vrednotenje potencialnih mutagenih nečistot v sintezi vortioksetina z vidika regulatornih zahtev«. Javni zagovor bo v torek, 7. julija 2020 ob 14. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat NEVENKA KRAGELJ LAPANJA. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do ponedeljka, 6. 7. 2020 do 12. ure.

Zagovor doktorske disertacije, Abida Zahirović, mag. farm., 6. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo ABIDA ZAHIROVIĆ, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Identifikacija in ovrednotenje mimotopov glavnega alergena čebeljega strupa Api m 1 za razvoj specifične imunoterapije«. Javni zagovor bo v ponedeljek, 6. julija 2020 ob 13. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ABIDA ZAHIROVIĆ. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do petka, 3. 7. 2020 do 15. ure.

Zagovor doktorske disertacije, Saša Kajdič, mag. farm., 3. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo SAŠA KAJDIČ, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Razvoj polimernih nanovlaken na osnovi poloksamerov za izboljšanje raztapljanja slabo vodotopnih učinkovin«. Javni zagovor bo v petek, 3. julija 2020 ob 13. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat SAŠA KAJDIČ. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do četrtka, 2. 7. 2020 do 12. ure.

Zagovor doktorske disertacije, Urška Nabergoj Makovec, mag. farm., 1. 7. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo URŠKA NABERGOJ MAKOVEC, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: »Ovrednotenje implementacije in koristi farmacevtskih kognitivnih storitev osnovanih na pregledu zdravil v Sloveniji«. Javni zagovor bo v sredo, 1. julija 2020 ob 14. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat URŠKA NABERGOJ MAKOVEC. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do torka, 30. 6. 2020 do 12. ure.

Zagovor doktorske disertacije, Andraž Lamut, mag. farm., 30. 6. 2020

Univerza v Ljubljani Fakulteta za farmacijo obvešča, da bo ANDRAŽ LAMUT, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje in sinteza novih protimikrobno delujočih zaviralcev DNA-giraze in Hsp90«. Javni zagovor bo v torek, 30. junija 2020 ob 16. uri, preko orodja MS Teams znotraj skupine Doktorat ANDRAŽ LAMUT. Zainteresirana javnost Študentskemu referatu: mateja.tercic@ffa.uni-lj.si pošlje izpolnjeno vlogo za prisostvovanje na zagovoru in izjavo najkasneje do ponedeljka, 29. 6. 2020 do 12. ure.

Natečaj za Prešernove nagrade 2020

Študenti predložijo dela za Prešernovo nagrado za študijsko leto 2019/20 najkasneje do petka, 10. julija 2020. Dela s prilogami oddajo v Študentskem referatu (Aškerčeva 9, visoko pritličje). Podrobna navodila so objavljena na strani http://www.ffa.uni-lj.si/studij/info-za-studente/nagrade-in-stipendije.

18. junij 2020 | Študij