Razpis Go Styria: štipendije za leto 2020/2021

Univerza v Gradcu vabi dodiplomske, podiplomske študente in podoktorske kandidate, da se prijavijo na razpis za Go Styria štipendije za leto 2020/2021. Prijave so že odprte.

30. marec 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Sklep rektorja COVID-19 z dne 18.03.2020

Sprejet je sklep o podaljšanju veljavnosti vseh ukrepov o prekinitvi izvajanja vseh oblik neposrednega pedagoškega dela in omejitvi osebnih stikov pri vseh aktivnostih na Univerzi v Ljubljani. Sklep z dne 18.03.2020 stopi v veljavo takoj in velja do preklica, najmanj pa do vključno 13. 4. 2020.

19. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Nujno obvestilo zaposlenim in študentom UL

Do vključno 23. marca 2020 oziroma do preklica tega sklepa se prekine z izvajanjem vseh oblik neposrednega pedagoškega dela in omeji osebne stike pri vseh ostalih aktivnostih (kjer je to mogoče) in uporabi druge oblike komunikacije (e-pošta, videokonference in sestanki, telefonska komunikacija...). Stiki med zaposlenimi in študenti ter zunanjimi partnerji naj se omejijo na najmanjšo možno mero. Več v celotni novici.

11. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Razpis za 50. jubilejne Krkine nagrade

Krka d.d. s Krkinimi nagradami spodbuja mlade raziskovalce, željne znanja in odkritij, že 50 let. Z njimi kot zanesljiv in uspešen gospodarski partner prepoznavajo odlične znanstvene dosežke, potrebne za prodoren in hiter znanstveni in tehnološki razvoj, mladim pa vlivajo in pogum in zaupanje v znanje in ustvarjalnost. Če menite, da je vaša magistrska, raziskovalna naloga ali doktorska disertacija kakovostna in pomembna za področje farmacije, vas spodbujamo k prijavi na razpis.

11. marec 2020 | Študij, Raziskave

Splošne informacije o preprečevanju širjenja okužbe s SARS-CoV-2

Dokument v prilogi vsebuje splošne informacije in navodila za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom, uporabne povezave in navodilo o tem, kako ukrepa zaposleni, če zboli z znaki in s simptomi covid-19 (akutne okužbe dihal). Prosimo za upoštevanje.

10. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Razpis za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje za študijsko leto 2020/21

Rok za oddajo prijave za vpis v študijski program Industrijska farmacija in Laboratorijska biomedicina je 10. september 2020. Navodilo je objavljeno v nadaljevanju obvestila. Informativni dan bo v sredo, 10. junija 2020, ob 14:00 v predavalnici P1 v pritličju UL FFA.

02. marec 2020 | Fakulteta, Študij

Obvestilo št. 2 – koronavirus COVID-19

Spoštovani študenti, zaposleni in izvajalci študijskega programa UL FFA, obveščamo vas, da bomo v skladu z izrečenim stališčem komisije UL študijski proces izvajali brez predvidenih prilagoditev, t.j. po ustaljenem (veljavnem) urniku. To obvestilo posodablja obvestilo, izdano dne 26. 2. 2020 in bo po potrebi posodobljeno.

29. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Mednarodno sodelovanje, Knjižnica

Dobrodošli na informativnem dnevu Fakultete za farmacijo 2020

Vabljeni na Informativni dan Fakultete za farmacijo 2020 v sredo, 10. junija 2020, ob 14.00 uri. Veselimo se srečanja z vami in vas pričakujemo.

28. februar 2020 | Študij

Pomembno obvestilo študentom - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL in namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov je objavljen v priloženem dokumentu.

26. februar 2020 | Fakulteta, Študij

Veleslalomska tekma ob 100. obletnici Univerze v Ljubljani: Kranjska Gora, 13. 3. 2020

Odprte so prijave na tekmovanje v alpskem smučanju za študente in zaposlene Univerze v Ljubljani. Podrobnosti preberite prosimo v objavi celotne novice ter v priloženem razpisu.

20. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Šport