Zagovor doktorske disertacije, Jaka Dernovšek, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo JAKA DERNOVŠEK, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Načrtovanje, sinteza in vrednotenje novih zaviralcev proteina toplotnega šoka 90 s protitumornim delovanjem«. Javni zagovor bo v petek, 13. 9. 2024, ob 14:30, v predavalnici PD na UL FFA.

09. september 2024 | Študij

Zagovor doktorske disertacije: AHMAD JOUKHAN, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo AHMAD JOUKHAN, mag. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: Vpliv izbranih prostih in v nanodelce vgrajenih antagonistov nikotinskih acetilholinskih receptorjev na celice raka pljuč.

05. september 2024 | Študij

Vabilo na mednarodno poletno šolo Kozmetologije

Vabilo je namenjeno vsem študentom 1. in 2. stopnje, ki jih zanima izdelovanje kozmetičnih izdelkov in druženje s študenti drugih fakultet.

05. september 2024 | Študij, Predavanje

ŠPORTNA VZGOJA NA UL FFA (študijsko leto 2024/25)

Vpisovanje na posamezne vsebine vadbe: od ponedeljka, 30. 9. 2024 do petka, 4. 10. 2024 preko e-pošte

03. september 2024 | Študij

Prijave za magistrski študijski program Industrijska farmacija

Obveščamo vas, da so prijave za magistrski študijski program Industrijska farmacija (študij v angleškem jeziku) odprte do 21. 9. 2024.

02. september 2024 | Študij

Zagovor doktorske disertacije: ANDREJA EMERŠIČ, mag. farm.

Obveščamo vas, da bo ANDREJA EMERŠIČ, mag. farm., zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom: Diagnostični in prognostični pomen posttranslacijskih sprememb beljakovine tau pri nevrodegenerativnih boleznih

28. avgust 2024 | Študij

Zagovor doktorske disertacije: BLAŽ GRILC, mag. ind. farm.

Obveščamo vas, da bo BLAŽ GRILC, mag. ind. farm., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: Razvoj bukalnih polimernih filmov za sistemsko dostavo zdravilnih učinkovin in diskriminatorne in vitro metode sproščanja

28. avgust 2024 | Študij

Nabor izbirnih predmetov – še prosta mesta za vpis 2024/25.

Študente, ki niso oddali preferenc za izbirne predmete v štud. l. 2024/25 obveščamo, da lahko izbirajo le iz nabora spodaj naštetih predmetov, kjer so še mesta.

27. avgust 2024 | Študij

Drugi prijavni rok za Slovence in državljane držav članic EU ter za Slovence brez slovenskega državljanstva

Obveščamo vas, da bo drugi prijavni rok za za Slovence in državljane držav članic EU ter za Slovence brez slovenskega državljanstva potekal 21. do 27. 8. 2024.

20. avgust 2024 | Študij

Zagovor doktorske disertacije: mag. Mark Stanojević, uni.dipl.kem.

Obveščamo vas, da bo mag. MARK STANOJEVIĆ, uni. dipl. kem., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom »Vrednotenje in razvoj in silico modelov za napovedovanje vezave spojin na izbrane jedrne hormonske receptorje«. Javni zagovor bo v sredo, 21. 8. 2024, ob 14:00, v predavalnici PD na UL FFA.

14. avgust 2024 | Študij