Novo: Obvestilo zaposlenim - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL ter namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov se nahaja v priloženem dokumentu. O morebitnih nadaljnjih ukrepih boste sproti obveščeni po elektronski pošti. Vsa obvestila bodo objavljena tudi na spletni strani UL FFA in oglasni deski.

26. februar 2020 | Fakulteta

Usmeritve glede koronavirusa

Skladno z napotki MIZŠ v zvezi z ugotovljenimi primeri okužb z novim koronavirusom (SARS-CoV-2) na severu Italije in v krajih, kjer je ta virus trenutno bolj razširjen, smo na Univerzi v Ljubljani, da ne bi prišlo do zapletov pri izvajanju aktivnosti, sprejeli prve ukrepe za omejitev širjenja virusa. Prosimo vas, da usmeritve preberete v objavi celotne novice.

25. februar 2020 | Fakulteta

Veleslalomska tekma ob 100. obletnici Univerze v Ljubljani: Kranjska Gora, 13. 3. 2020

Odprte so prijave na tekmovanje v alpskem smučanju za študente in zaposlene Univerze v Ljubljani. Podrobnosti preberite prosimo v objavi celotne novice ter v priloženem razpisu.

20. februar 2020 | Fakulteta, Študij, Šport

Prvenstvo Univerze v Ljubljani v biljardu, pikadu in namiznem nogometu za študijsko leto 2019/20

Skladno z letnim programom univerzitetnih prvenstev Športna zveza Univerze v Ljubljani - UNISPORT v letu 2020 razpisuje prvenstvo Univerze v Ljubljani v biljardu, pikadu in namiznem nogometu za študijsko leto 2019/20. Tekmovanje v biljardu bo štelo kot kvalifikacije za državno prvenstvo v biljardu 2020. Tekmovanje bo potekalo v sredo, 26. 2. 2020 s pričetkom ob 17. uri v biljardnici Kaval, Ljubljana.

10. februar 2020 | Študij, Šport

Poletne šole na Univerzi Tartu v Estoniji 2020

The University of Tartu in Estonia welcomes you to International Summer University. Gain an international academic experience from one of the oldest and most distinguished universities in the Baltic States. We welcome applications from all adults including university students, professionals and other experts, regardless of educational background.

07. februar 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje, Štipendije

Komisija za študijsko področje: rok za oddajo vlog 28. 2. 2020

Obveščamo vas, da morate oddati vlogo z dokazili za Komisijo za študijsko področje, ki bo v mesecu marcu 2020, do petka, 28. februarja 2020 do 10:00 ure (ne glede na način dostave) na UL FFA (študentski referat - dvorišča stavba, visoko pritličje – desno, Aškerčeva cesta 9).

06. februar 2020 | Študij

Dobrodošli na INFORMATIVNIH DNEVIH Fakultete za farmacijo 2020

Vabljeni na Informativne dneve Fakultete za farmacijo 2020 v petek, 14. 2. 2020, ob 10.00 in ob 15.00, ter v soboto, 15. 2. 2020. Veselimo se srečanja z vami in vas pričakujemo.

06. februar 2020 | Fakulteta, Študij

Poletna šola Graz International Summer School Seggau (GUSEGG) 2020: rok za prijavo 16. 2. 2020

The Graz International Summer School Seggau is designed for internationally oriented, highly motivated students from all disciplines and all levels who wish to deepen their understanding of urrent European and international affairs by studying and discussing global developments and challenges in terms of radical definitions, reflecting aspects of individual and collective identities.

04. februar 2020 | Mednarodno sodelovanje

Turku Summer School 2020, Finska, 7.-21.8.2020

Turku Summer School offers students an excellent opportunity to combine studying with an active social programme and enjoying the best of the Nordic summer. Turku Summer School is organised jointly by University of Turku, Åbo Akademi University and Turku University of Applied Sciences. Participating in the Summer Courses can be used as an orientation for new Master’s Degree students or as a head start for new exchange students.

04. februar 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje

Razpisi štipendij za študij in krajše izmenjave v Franciji: rok 17. 4. 2020

Call for applications for the French government scholarships, aimed at Slovenian students who want to study in France at Bachelor and Master level. The deadline for application is April 17th, 2020.

04. februar 2020 | Študij, Mednarodno sodelovanje