Razpis za 50. jubilejne Krkine nagrade

Krka d.d. s Krkinimi nagradami spodbuja mlade raziskovalce, željne znanja in odkritij, že 50 let. Z njimi kot zanesljiv in uspešen gospodarski partner prepoznavajo odlične znanstvene dosežke, potrebne za prodoren in hiter znanstveni in tehnološki razvoj, mladim pa vlivajo in pogum in zaupanje v znanje in ustvarjalnost. Če menite, da je vaša magistrska, raziskovalna naloga ali doktorska disertacija kakovostna in pomembna za področje farmacije, vas spodbujamo k prijavi na razpis.

13. maj 2020 | Študij, Raziskave

Novo: Obvestilo zaposlenim - koronavirus COVID-19

Po preučitvi možnih tveganj v zvezi s širitvijo okužb s koronavirusom COVID-19 smo na UL FFA sprejeli začasne ukrepe, ki so v skladu z navodili UL ter namenjeni zaščiti delavcev in študentov. Ukrepi veljajo do preklica oziroma bodo po potrebi posodobljeni. Seznam preventivnih ukrepov se nahaja v priloženem dokumentu. O morebitnih nadaljnjih ukrepih boste sproti obveščeni po elektronski pošti. Vsa obvestila bodo objavljena tudi na spletni strani UL FFA in oglasni deski.

26. februar 2020 | Fakulteta

Poletna šola Radboud (Nizozemska) vabi k udeležbi: 6. - 17. 7. in 3. - 4. 8 2020

Odprte so prijave na poletno šolo v Radboud University, Nizomemska. Več informacij je objavljenih v celotni novici. Vabljeni k prijavi.

03. februar 2020 | Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje