Štipendije Utrechtske mreže za študente in mlade raziskovalce Univerze v Ljubljani: rok za prijave 1. 2. 2020

Utrechtska mreža bo podelila do 20 štipendij v višini 1000€ študentom ali mladim raziskovalcem, ki niso upravičeni do financiranja iz ostalih programov (kot je Erasmus+/ npr. zaradi krajšega termina mobilnosti). Štipendija je namenjena za raziskovalne dejavnosti pri pripravi zaključnega dela na II ali III stopnji študija. Mobilnost si študentje organizirajo sami, na eni izmed univerz, članic Utrechtske mreže. Mobilnost lahko traja od 1 do 6 mesecev. Rok upravičenosti za izvedbo mobilnosti je od 1. 4. 2020 do 31. 3. 2021. Podrobnosti so objavljene v celotni objavi novice.

12. december 2019 | Fakulteta, Študij, Raziskave, Mednarodno sodelovanje, Štipendije